Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő megszokni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő megszokni, hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

7 évig voltunk együtt, már együtt éltünk.

Ő lakott nálam, így ő költözött el.

Borzasztóan rossz itthon lenni, szabályosan rosszul érzem magam, mert nem is a szép emlékek jutnak eszembe, hanem az elmúlt néhány hónap szörnyűségei, hogy szenvedtem már mellette, ő meg tűrte, hitegetett.

Minden éjjel felriadok, hátha csak egy álom és itt fekszik mellettem, de nem így van.

Nagyon nyomasztó ez az érzés, mert én nagyon szerettem és még szeretem is, pedig nem érdemelte meg.

Már odáig az elmúlt hónapokban is sajnos eljutottam, hogy ennek el fog jönni az ideje, éreztem, elkezdtem érzelmileg leválni, mert tudtam, hogy ez részéről már nem őszinte, mégis hagyta, hogy sírjak, hagyta, hogy teperjek, igyekezzek, hogy bízzak, hogy kitegyem a szívem.

És itthon folyamatosan ez a nyomasztó érzés van rajtam, megmagyarázhatatlan, még nem éreztem ilyet. Csak az elmúlt időszak jut eszembe.

Ráadásul minimum ugye este 8-tól itthon kell lenni, szóval minden egyes nap van minimum 2-3 óra, míg el nem alszom, amikor ez az érzés gyötör. Filmezni nem akarok, mert csak együtt filmeztünk, egyedül sosem voltam filmezős. Arról is csak az jutna eszembe, hogy nincs már itt mellettem, nem tudok hozzá bújni.

Azt tudom, hogy még sokáig fog tartani a gyász folyamata, de ez az érzés mikor fog enyhülni?

Valószínűleg én is elköltözöm 1-2 hónapon belül, akkor jobb lesz?

Nem tudom, mivel enyhíthetném ezt az érzést.

Főzni sincs kedvem, mióta elment alig eszem, semmi értelme nem lenne. Miatta szívesen főztem, szerettem gondoskodni a másikról, de mostmár ez sem motivál.

Jön a karácsony is, és itt leszek esténként magányosan, hosszú évek után először.

Valakinek valami tippje? :(


2020. dec. 6. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
lol
2020. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan szakítanak ünnepekkor, nem vagy egyedül. Nekem sose volt senkim, mégis élek, 30f;)
2020. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, az kicsit más, mert akkor nem tudod mi az a valami, ami hiányozzon, ami évekig az életed része volt, de mostmár nem. Szerintem nem lehet összehasonlítani.
2020. dec. 6. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elköltözöl, biztos jobb lesz valamivel. Nem fog minden rá emlékeztetni amerre csak nézel a lakásban.
2020. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tiéd a lakás, vagy albérlet?

Ha el nem is költözöl, egy kis változtatás biztosan jót tenne. Én kezdeném azzal, hogy a hálót átalakítom. Festés, új dekoráció, új díszpárnák, új ágyneműhuzatok. Valami szexi, csajos teret alakítanék ki.

Szörnyű az, ha az ember idegen a saját lakásában.

2020. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Albérlet, de amúgy is költözöm. Tervben is volt, meg menni is kell.
2020. dec. 6. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Az jó lesz, kialakíthatsz magadnak egy olyan életet, (lakást) amiben nincs ott a volt párod hiánya.
2020. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hiánya ígyis megvan, hogy én költöztem el.

2 hónapja lassan.

Engem is érdekelne, hogy mikor múlik el végre?

2020. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!