Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított barátnőm,de miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított barátnőm,de miért akar baratkozni velem?

Figyelt kérdés

Alig 2 hete szakított barátnőm.

Gyakorlatilag folyamatosan tart egy alap kapcsolatot,majdnem úgy mintha semmi se történt volna,vagy chat,telefon,vagy személyesen a munkámból adódóan.Ez normális jelenség? Egyik exem se csinált így,meg szerintem ehez azért időbe kell,hogy teljen mindenki meg eméssze stb.Szóval nekem tök fura,és pislogok,meg mikor elköszön szia,pusza vigyázz magadra integet


2021. febr. 9. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Barátnak még jó vagy, amíg nincs új hapsika.
2021. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert kiszeretett belőled ,de barátnak még jó vagy. 27N
2021. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Tartalékba helyezett, hogyha az új pasival mégse jönne össze, hozzád vissza mehessen.
2021. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták fent, mint barát jó vagy neki, de máshogy nem.

Ha neked ez fájdalmas és nem érzed magad okésan vele ebben, akkor mondd el neki, hogy neked ez így nem megy.

2021. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát jah ezt le rendezem.

Bár mar utaltam erre,hogy ez nem így szokott lenni. Meg hát igen ha lesz barátja nem biztos díjjazza,meg a közös fotók azt is jeleztem,de ma meg már valami gyászos zenét rakott ki. Én meg közömbös vagyok vele,mert hát na

2021. febr. 9. 21:31
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Helyes, az ilyen csajok nagy kretenek tudnak lenni.

Hidd el ha lesz baratja le se fog kaksizni:(

2021. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nézd én már mindent kinézek😅

Nem tud értékelni sok mindent ez most jött ki ezek szerint,én meg ez ellen nemtudok mit tenni. Majd az élet neveli

2021. febr. 9. 21:38
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Haat igen, mindenesetre en azt ajanlom, hogy engedd el.

Felmelegítve csak a toltottkapi jo, ha szerelem ha baratsagrol van szooo.

💁‍♀️

2021. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen,ezt ő főzte egye is meg.

Jó mondott piti indokokat ami gondolom a kifogás része lehetett,1 éves dolgot hozott fel,mondom hát jó..😅aki menni akar had menjen

Én hülye meg gondtam beszélek vele normálisan,de le tettem róla inkább úgy se lehetne

2021. febr. 9. 21:53
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen dolgok sose mukodnek, sajnos van benne tapasztalatom.🙃 Kitartast az ilyen lanyokhoz:D
2021. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!