Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem vissza akar jönni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem vissza akar jönni. Mondta, hogy szerinte azért szakítottunk, mert számomra ő SOK volt. Nem, nagyon unalmas, befásult, humortalan alak, ezért szakítottam. De ezt csak nem mondhatom neki?

Figyelt kérdés

Nem volt ez egy mély kapcsolat, 3 hónapig voltunk együtt.

Szakításkor nem indokoltam okot, mert elviharzott. Azóta kérdezgeti, hogy miért. Szerinte azért szakítottam, mert ő sok volt nekem. Ezt mai napig nem értem, mert tőle unalmasabb, humortalanabb, lehangolóbb embert nem ismerek. Ezért szakítottam vele. De ezt csak nem vághatom a fejéhez, nem akarom megbántani.

Viszont most már nagyon kihúzza belőlem, mert csak ezt hajtja hogy ő sok volt nekem.


2021. febr. 7. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy igen... Sok volt az unalom.
2021. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem!


Ha végre azt akarod, hogy leszálljon rólad akkor kerek perec mond meg neki.

2021. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondhatod, de kb. értelmetlen, csak sebeket ejtesz rajta és húzod egymás idejét. Szakításkor még oké lett volna ha becsomagolod, de gondolom már elég sok idő eltelt. Inkább ezt valamiféle módszernek látom, hogy reakciót csikarjon ki belőled, hogy így majd foglalkozol vele. Szerintem ha elmondod, akkor jön majd azzal, hogy miben kellene javítania, hogy lenne jobb, adj neki még egy esélyt, mert megváltozik és szórakoztató lesz.


Feleslegesen beszéltek még, nem is volt hosszú kapcsolat. Ne olvasd el az üzeneteit és kész, kerüld ha találkoztok, mondd hogy lezártad és hagyjon.

2021. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, meg ne mondd! Én már többször megmondtam, és vissza vissza jártak, hogy na most ebben javítottam, na most abban, most többet olvastam, már többfelé megyek, már magam takarítok és főzök, már ez már az..


...



Aki ilyen visszajárogatós, annak csak annyit kell mondani, hogy NEM KEDVELLEK, eltérő személyiségek vagyunk, ez nem a te hibád, egyszerűen így van és nem lehet rajta változtatni. Nem szeretlek, nem kedvellek, nem akarok barátkozni sem, de ettől te még egy szuper értékes tökéletes ember vagy valaki másnak!

2021. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne mondhatnad?bántsd meg, legalább leszáll rólad.
2021. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szâll le rólad, akkor bizony érdemes elmondani a valóságot, ha megsértődik, ha nem. Engem nem érdekelne a sértettsége, ha folyamatosan zaklat. Én egyébként nem szoktam kiskaput hagyni szakításnál a másiknak. A maximális őszinteséggel el lehet kerülni a későbbi zaklatásokat. Tedd te is ezt. A sunnyogás nem vezet jóra.
2021. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, aki szakítás után nem tud lekopni, az javítani akar, és ha tudja miben volt rossz, akkor úgy érzi van esélye javítani és rendbehozni, ha meg azután se akarsz vele járni, hogy már hegyetmászik meg állatokat ment, nem unalmas, akkor szemét módon számonkér hogy mi van akkor mégse az volt a baj, hogy unalmas vagyok, mi?
2021. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem már az is elmegy sértegetésnek, hogy azt mondja, biztos sok volt neked, tehát te kevés vagy. :D Én úgy a porba aláztam az ilyeneket a múltban, hogy nem mertek többé hozzám szólni.
2021. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
#8 Ilyet nem mond, ezt csak te látod bele. A "sok voltammal" azt mondja, hogy túlságosan ragaszkodóan viselkedett, nem hagyott a másiknak teret, időt, stb..
2021. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés szövege alapján pont nem ez jön le, de ha tévedek, akkor azt elismerem (csak ezt nem mi tudjuk, hanem a csávó, esetleg a kérdező).
2021. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!