Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberről, aki egy másik emberért hagyja el a párját?

Figyelt kérdés

Én nem tudnék egy olyannal együtt lenni, aki miattam hagyná el a párját, mert bennem lenne az, hogy simán képes lenne velem is ezt eljátszani...

Az esetek többségében, ha dobják őket, akkor tényleg visszaakarnak menni az exükhöz?

Veletek történt már hasonló?


2021. febr. 13. 20:07
 1/9 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Az én párom is miattam hagyta el a férjét, majd másik pasi miatt hagyott el engem. Úgyhogy mit gondolok?

Azt, hogy naiv voltam amikor hittem benne. Ráadásul hozzám még hozta a gyerekét is, az utánam következőhöz már nem.

Ja, így egyszerűbb volt neki.

2021. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Még annyit : Nekem végig azt mondta, velem soha nem tenne ilyet, mert engem nagyon szeret.

Köszi! Bár amíg szeretett, tényleg nem tett ilyet. A válásunkat is én intéztem, mert az se érdekelte, hogy férjnél van.

2021. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Inkább egy emberért hagyja el a párját, mint egy kecskéért.
2021. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem lennél vele együtt? Miért baj ha veled is ezt megcsinálja. Az azt jelenteni, hogy egy nálad is jobb embert talált magának. Ennek örülni kéne.
2021. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Red Vixen... Az, hogy valakinél találnak jobbat, az oké... De 1.) az ember nem használati tárgy, érzelmeink (jó esetben) vannak. A magam részéről abban az esetben tudom elfogadni a cserét, ha az nem a hátam mögött történik, ÉS végképp nincs más megoldás. 2.) Ha az embert akár gyerekkel, akár hitellel hagynak a legnagyobb sz*r kellős közepén, akkor ez sovány vigasznak is bolhaf*ng. Ilyet nem. De nagyon nem.


Kérdező: A magam részéről ugyanezen a véleményen vagyok. Láttam rá elég példát a környezetemben... "Könnyen jön, könnyen megy". Nyilván nem tagadom, hogy VAN, amikor összejön hosszú távra, de inkább nem.

2021. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy lennék vele, hogy legalább abban biztos lehetek, hogy amíg velem van, szeret.

Hányan maradnak együtt a langyos fosban, vagy totálisan kiégett kapcsolatban érdekből.

Szóval engem hagyjon is el nyugodtan bárki, ha már mást szeret. Én is így működök.

2021. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Mivel én életemben egyetlen egyszer tettem ilyet elmondhatom, hogy az eredeti kapcsolatban nem voltam boldog. Amúgy is szakításon gondolkodtam, mikor találkoztam A PASIVAL. Egyébként meg nem csaltam senkit, a találkozó után egyből a párom elé álltam, hogy én nem tudok vele maradni.

Tehát azt gondolom, hogy van, mikor elfogadható. Ha valaki mindig ugrál/kapcsolatfüggő, az nem jó. Ott nekem is lennének fenntartásaim. De egyszer bárkivel megtörténhet élete során.

2021. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Te nem vagy 100-as.


Esetek felében ezért szakítanak mert lett más.


Amúgy meg akkor senkid se legyen. Mert valakivel szakított valamiikor az aki veled összejön.


Vagy keress egy szűz embert

2021. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt barátnőm szakítása után összejött velem rövid időn belül. Majd megromlott a kapcsolatunk, mert a hátam mögött mással is ismerkedett. Szakítottunk, rövid időn belül már új pasija volt. Én nem mondom, hogy minden esetben így működik, de szerintem egy normális ember meggyászolja a kapcsolatát és úgy lép tovább, vagy sosem volt igazán szerelmes.
2021. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!