Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintettek két hét elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek két hét elég arra hogy megismerjétek és véleményt alkossatok a másik emberről?

Figyelt kérdés
nem ismered máris elittéled nem engeded hogy bizonyitson mert sok a félreértés hiányzik a komunikáció kőztettek

#jhjőkőá
2012. okt. 31. 04:48
 1/4 VVMMvvmm ***** válasza:
Amikor valaki nagyon hülye azért az feltűnő tud ám lenni.
2012. okt. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kommunikálok vele, akkor elég nehéz megismerni :D Viszont tény, hogy vannak olyan emberek, akikről már egy-két mondatuk után tudom, hogy soha az életben nem leszünk jóban. Ellenben vannak olyanok is, akikre már egyetlen összemosolygás miatt képes vagyok barátként tekinteni, olyankor valahogy érzem, hogy ők olyanok, mint én, és olyan, mintha cinkosok lennénk :) Ez nagyon ritka, eddig csak két ilyen emberrel találkoztam.
2012. okt. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véleményt alkotni egy másodperc alatt lehet.
2012. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Véleményt alkotni egy másik emberről akár pillanatok alatt is lehetséges, azonban ahhoz hogy teljesen megismerd, talán egy élet is kevés.
2012. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!