Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes lehet újrakezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet újrakezdeni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Igazából konkrét olyan jellegű dolog nem történt amiért szakított volna barátnőm.Első normális komoly voltam az életébe,előzőek nem vették komolyan meg ki használni próbálták. És annyit mondott nem vagyok hibás semmibe nem tettem rosszat,gondolom a rózsaszín köd lement és nemtudom hogy értelmezi ezt,Nem tartjuk neten a kapcsolatot csak ha kellett valami miatt,de reggelente érdeklődik mizu,oda jön,egy buszon utazunk,néha néha hoz is valami apróságot,ennek 3 hete hogy elvileg vége. Ismerni ismer milyen vagyok,jókat igyekeztem adni/tenni. Értékelni nemtud ha jól veszem ki. Viszont harag sincs bennem most miért eldobni egy 2 éves kapcsolatot haa úgymond azért rendben volt,nem veszekedtünk,egy egy vita valami apróságon volt persze de semmi olyan komoly. Családtagjai is szerintem ahogy láttam kedvelnek,igazából senki se érti. Alapjaiba a lány,csendes kb,lelkiismeretes,szorgalmas,jól tanul,nem ez a bulizós lázadós karakter,a természete picit időigényes túl érzékeny,és nehezen mondja el ha bántja valami
2021. febr. 15. 04:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Most ezt a zéró kontaktot alkalmazom amennyire lehetséges szűkíteni,próbáltam 1x 1x beszélni erről,de ez jelenleg még nem igen ment
2021. febr. 15. 05:17
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
És valósàgosan nem is tudjuk a szakítàs okàt?
2021. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten úgy látjátok, hogy érdemes és megbeszélitek akkor szerintem érdemes adni neki egy esélyt. Így másodikra, úgyis kiderül néhány hónap alatt, hogy működik-e annyi időt meg érdemes szerintem rászánni két év után.
2021. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha meg tudjátok beszélni és eléggé akarjátok akkor igen.

Ha egó háborúk mennek, akkor felesleges.

2021. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Noren1989 nem tudni sajnos

Annyit kaptam szüleitől, kihűlt,lement a köd és nem tudja kezelni,éretlen esetleg még a komolyhoz. De konkrét rossz esemény nem történt. Unatkozás se lehetett mert az utolsó pillanatig igyekeztem mindig kitalálni dolgokat amire vevő volt. Reggel ismét össze futottunk köszönt,aztán leszallásnál integetett.Vagy tulságosan kimutattam hogy szeretem.

2021. febr. 15. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!