Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, hogy ezt nekem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ezt nekem kell tudni, de kívülállóként ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú már másfél éve az életemben. Először barátként jelent meg, majd egyre elmélyült a kapcsolatunk. Tavaly össze is jöttünk volna, de az történt, hogy az exének az apja öngyilkos lett, és könyörgött neki a lány, hogy menjen vissza hozzá... (meg persze jött a karantén) Tudni kell, hogy a fiú kicsit önfeláldozó, és visszament a lányhoz. Én akkor mondtam neki, hogy ha összejött vele, akkor én nem szeretnék többet beszélni. De pár hét múlva rámírt, hogy hiányzom, és úgy érzi rossz döntést hozott. Vártam, hogy akkor lépjen de hónapokig megint nem volt semmi, és lelkileg nagyon megterhelt engem ez az egész, ki akartam zárni. Mondtam neki többször is, hogy ne beszéljünk, de ő nem bírta ki és sokszor sajnos én sem. Még senkivel nem éreztem előtte, hogy ennyire egy hullámhosszon vagyunk.

Eltelt sok hónap. Elköltöztem otthonról koliba, amikor újra lehetett, és ott elkezdtem ismerkedni. Volt egy fiú ott akivel nagyon megtetszettünk egymásnak, és én őszintén azt éreztem, hogy vele szeretnék lenni. De néha-néha feljött bennem a másik fiú gondolata, pedig akkor már nem beszéltünk, mert sose válaszoltam neki, annyira tiszteletlennek éreztem ezt a barátnőjével szemben is - még addigra se szakított. Aztán novemberben a másik fiú megcsalta velem a barátnőjét, miután elmondta, hogy az egész kapcsolat rossz neki, és egész végig hiányoztam. Akkor én még nem voltam együtt a másik fiúval akit megismertem, de akkor úgy éreztem felé húz a szívem. A megcsalós fiú mint kiderült elkezdett könyörögni a barátnőjének, hogy fogadja vissza, de a lány nem tette ezt meg, én pedig letiltottam ezek után a fiút... Aztán újra felkeresett máshogy, hogy ő találkozni akar, de én összejöttem a másikkal, és egy hónapig nagyon jó is volt, de aztán az érzéseim valamiért megváltoztak.. (az új barátom elég sokszor megbántott, nem éreztem, hogy megbecsül a kapcsolatban, sokszor nem éreztem magam olyan jó csajnak mellette, és sokszor cslaódtam.stb) Sokszor a másik fiúval álmodtam - velem sose volt még ilyen - és nagyon sokat gondolok rá. Legútóbb azt mondta, hogy amíg velem ismerkedett, olyan volt mintha egy álomban lett volna, annyira jó volt, és hiányzik neki az az időszak. Plusz azt is hozzátette, ha esetleg újra szabad lennék, keressem meg.. Sajnos tartjuk a kapcsolatot, és borzasztó, amikor nem beszélünk. Tudom hogy ez nem fair a másikkal szemben, meg most kezdett el ő is teperni.. Lehet látja rajtam hogy egyre távolodom, vagy nem tudom.. Veletek volt már ilyen? Szerintetek adjak még esélyt a kapcsolatnak vagy ne kínlódjak?


22/N



2021. febr. 18. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a két fiút felejtsd el. Az első fiúval nincsenek jó alapjaitok, ez a “visszament az exéhez, aztán megcsalta és közben folyamatosan irogatott neked” nem jó alap egy kapcsolathoz. A másik fiúval meg nem érzed jól magad, felesleges az idejét rabolnod.

24/N

2021. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Te is, meg a megcsalós fiú is megéritek a pénzeteket.

Ő hülyítette a barátnőjét, te meg hülyíted a pasidat.

Ha annyira szar a kapcsolatom, nem maradok benne és közben járok külön utakon romantikázni másokkal.

Az véletlenül sem opció egyikőtöknek sem, hogy neadjisten egy ideig egyedül legyetek és rendet tegyetek a fejetekben? Nektek mindegy, csak valaki legyen mellettetek?

Ne haragudj, ehhez a párkapcsolatosdihoz még fel kellene nőnötök, mert gusztustalan, amit műveltek, műveltetek. Megérdemelnétek egymást.

2021. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakitsd meg mindegyikkel a kapcsolatot es vegyel egy mely levegot. Ezekbol en arra kovetkeztettem, hogy egyik fel sem tudja, hogy mit akar igazan es ebbol nem szokott altalaban semmi jo jonni.
2021. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. igen, gondoltam már arra, hogy tényleg lehet jobb lenne egyedül lenni inkább, csak félek megbántani a másik fiút, meg nem tuom, hogyan mondjam meg neki.. plusz, lehet hogy most össze vannak zavarodva az érzéseim és ha megmondanám neki jönnék rá, hogy mit is jelent nekem


2.: attól hogy valaki hibázik, meg nincs mindig toppon, nem udorító.. gondolom te soha életedben nem követtél el hibákat

2021. febr. 18. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha te tudod a hibádat akkor miért nem akarsz tanulni belőle?

Az okos emberek ezt teszik..

2021. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4: követtem el hibákat, de nem tértem vissza a páromhoz azért, hogy átverjem, eláruljam és belerúgjak, érted? Velem pedig tették ezt, 7 éves kapcsolat alatt/után.

Amíg nem vagy az átb@szott fél szerepében, addig ezt nem fogod megérteni. De gondolom ha lónak a rossz végén ülnél, akkor nem tetszene és nem mentegetnéd a pasikát,ahogy most magadat, hogy hát jó, mindenki hibázik.

Ez nem hiba, hónapokon keresztül zajló toporgás, bizonytalanság, kavarás és másik 2 ember tudatos átverése, hülyítése, kihasználása.

2021. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez két rossz.

A jelenlegi pasid szimplán nem jó, a másik pasi meg hiperübergáz.


Próbálj meg pénisz nélkül élni, hagyd ott mind a kettőt és keress egy normális pasit.


A megcsalós gennyláda egy szemét, azt sem értem hogy te hogyan szexelhettél vele úgy hogy barátnője volt. Minden csak nem valódi önfeláldozó az a féreg, végig csak mártírkodik, meg hülyít mindenkit. Rohadt gyorsan vágd le magadról, mint egy parazitát.

2021. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szexeltem vele 😂 csak este egy társaságba kerültünk és kérte hogy beszéljük meg a múltat. Mondtam rendben, aztán fel óra utan megcsókolt.. nem én kezdeményeztem, de most lényegtelen
2021. febr. 18. 11:05
 9/9 kerjoz ***** válasza:
nehéz kérdés de dontened kell!!
2021. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!