Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telt túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt túltenni magatokat az első hosszú kapcsolatotok után?

Figyelt kérdés

Az enyém 3 év után ért véget...első voltam neki, és ő is nekem.

Több mint egy hónapja ért véget, de még most is padlón vagyok...

A jelenlegi helyzet is teljesen hátráltat!


2021. febr. 19. 21:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint, több mint 1 hónap telt el szakítás óta!
2021. febr. 19. 21:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 9 év után ért véget a legelső kapcsolatom. Bár próbáltuk megjavítani, megváltoztunk az évek alatt. Már nem működött, számomra társas magány volt már a vége. Az első hónap jó sz@r volt, de így a 3. hónapra már úgy érzem ideje lassan ismerkedni.
2021. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
6 év volt az első, már másnap kihevertem, sőt, sosem voltam olyan jól mint szakítás után. De ott én szakítottam. Aki velem szakított azon egy év volt túltenni magam, pedig csak pár hónapig tartott. Ez volt a két véglet.
2021. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Húú... első kapcsolat szíven ütött. Velem szakítottak és 1,5 évig nem is bírtam más férfira sem nézni sem. Azt hittem örökre őt fogom szeretni... de szerencsére nem lett igazam.
2021. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolat, majdnem 8 év. Jelenleg a 3.hónapban járok, egyelőre azt érzem, hogy sosem lesz ennek vége. Mármint a szenvedésnek, fájdalomnak.
2021. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
7 évig tartott az első, már évekkel korábban lezártam magamban, úgyhogy nagyon jó volt végre fellélegezni
2021. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4 évig voltunk együtt, ő szakított. Nekem első kapcsolatom volt, neki második. Ő egy hónap után már randizgatott, én 2 hónapig a pszichiátrián ültem, majd további másfél évig hetente jártam traumafeldolgozó terápiára. Úgy sikerükt túllépnem, hogy vissza akart jönni hozzám, találkoztunk is párszor, de nem volt az igazi. Végül én találtam mást, vele 8 hónapja vagyunk együtt, exem pedig teljes depresszióban, magányban tengeti napjait céltalanul, és persze féltékeny a páromra.
2021. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
#7 te még mindig nem vagy túl rajta. Te örülsz neki hogy szenved mert még mindig haragszol rá.
2021. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nekem túllépni rajta kb. két év volt, hat éves kapcsolat után. Hat évembe került a destruktív féltékenységemet legyőzni, ami miatt vége lett.
2021. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1.5 éves kapcsolat, s kb. ugyanennyi volt mire teljesen offolódtak bennem az érzések. Viszont minden nap egy kicsit jobb lett. Az elején minél jobban szeretted a másikat annál sz.rabb. Időnként fel-felböffen később is, de az igazi gyógyír a kutyaharapás szőrivel. Az új érzés, érzelmek azok amik ki tudják teljesen söpörni. Mármint az igazi érzések, nem az amibe pótlékként belehajtja az ember magát. Ha vége a covidnak akkor hajrá vesd bele magad nagykanállal az életbe!
2021. febr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!