Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem olyan párt választott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem olyan párt választott, akinek megegyezik a teljes neve az enyémmel és hasonlít is rám az új barátnője. Nem tartozik rám a dolog, de engem fog mindenki kérdezgetni, hogy miért "én" járok vele újra. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23 éves Internemű vagyok (FTM egy kicsit komplikáltabban).

Van egy nagyon régi ex fiú barátom, aki elhordott mindennek, lejáratott 2 városban és több faluban is.

Nem beszélünk, én nem is akarok vele semmit, eléggé tönkretett, amibe nem mennék bele részletesen.

A lényeg, a minap a barátnőm, szólt hogy majdnem azt hitte én csalom meg exemmel, mert látta exemet kézenfogva sétálni egy másik lánnyal, aki rettenetesen hasonlít rám.

Mint kiderült exem új barátnője neve is teljesen ugyanaz. Példa név csak:

A nevem Molnár Krisztina és az exem barátnője is Molnár Krisztina.

Kiderült egy azon iskolába is jártunk, a hajstílusa, hajszíne is ugyanolyan a lánynak és az alkata is.

Nincs közöm hozzá az exem mit csinál az életével, nem is érdekel, de azt viszont hogy kerüljem el, hogy engem a lánnyal összekeverjenek?

Írjak ki egy Facebook posztot például? De olyan gyerekesnek találom.

Tudom nem világi probléma, de tud nekem sok bosszúságot szülni a jövőben, hogy majd engem összekevernek a lánnyal, mert majdnem összevesztem hirtelen a barátnőmmel is, hogy hogy tehetek ilyet, csak szerencsére eszébe jutott a mérge közben, hogy jelenleg nekem hosszú hajam és nincs befestve. Szóval hitt nekem, meg a lány profiljának megnézése után, hogy még a nevünk is egyezik.

Hogy oldjam meg hogy az ismerőseim ne keverjenek össze minket? Mert én semmilyen kapcsolatot nem akarok az exemmel és csak konfliktusokat szül nekem.



2021. febr. 20. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Írj Áder Janinak!Az ilyet tiltsák be az alkotmányunkban !
2021. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Írtad, hogy falun laksz. Szerintem keresd meg néhány nagyon pletykás ismerősödet és kérj tanácsot, hogy mit csinálj. Kevésbé furcsa, mint facebookra kiposztolni, bár nem lesz annyira effektív, ha jó embereket találsz meg, akkor elég jól tud működni.
2021. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért kéne bármit tegyél? Majd ha szembe jön veled ahelyzet elmagyarázod az aktuálisnak, aki nem.rákérdez, hanem hisz.
2021. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak ezért igen, hogy ne kelljen mindenkinek külön-külön elmondanom és bejelentenem, hogy nem, az nem én vagyok és semmi közöm exemhez, nem is beszélünk :/

De nem is értem miért szószoros értelemben névben is hasonlót keres, amikor utál is.

Nem foglalkoztatna kije van, csak ez hogy durván hasonlít rám a mostani barátnője és kezdődni is fog a kalamajka, hogy miért járok vele, amikor meg is csalt meg a többi dolog.

Pedig nem én járok vele, hanem egy másik "Krisztina".

2021. febr. 20. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

"... Internemű vagyok (FTM egy kicsit komplikáltabban)."


Eddig olvastam a kérdést. Mi a fene vagy???

2021. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi lenne? Buta
2021. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bonyolúlt elmagyarázni az Interneműséget, azért írtam "köznyelven" hogy FTM-nek vagyok mondható gyakorlatilag, egyszerűbben megfogalmazva és nem belemenve az Interneműség mélyébe.

Ha meg csak eddig is olvastad, nem is értem a hozzászólásod, görgess tovább, szép napot💁🏻‍♂

2021. febr. 20. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

7.-nek.


Írd le egyszerűen! Mi van a gatyádban? F, P, Mind a 2?

2021. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés szempontjából teljesen fölösleges volt beleírnod, hogy internemű(?) vagy, engem is csak megzavart és a kérdéshez semmit nem tesz hozzá szerintem, csak sokan fennakadnak rajta (A kettes válaszoló vagyok).


5,8 ha esetleg tovább is olvasod a kérdést, akkor kiderül mi a probléma, aminek semmi köze a kérdező neméhez, tudsz anélkül tanácsot adni.

2021. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért is írtam elég "köznyelven" utána, hogy FTM gyakorlatilag, gyakorlatilag nő, és csak annyiban tesz a kérdéshez, hogy ne álljon a HSZ szekció abból, hogy:

Ok de mi a nemed meg a korod? Te melyik vagy a storyban?

Nemem: Internemű igazából, de pont ezért is írtam utána, hogy "köznyelven" írva FTM (ami nem takarja le az interneműséget egyáltalán, de érthetőbb formája)

Bár a mai világban sajnos feltételeztem az alapvető fogalom már, hogy FTM és MTF a gender kérdésekben.

2021. febr. 21. 21:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!