Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyetlen szó nélkül eltűnni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen szó nélkül eltűnni egy ember életéből. Veled csináltak ilyet, vagy ti ghostoltatok magyarázat nélkül? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom, akik már "zártak le" úgy kapcsolatot, hogy minden előzmény nélkül eltűntek a másik életéből és erre soha nem adtak magyarázatot. Akár interneten ismerkedtetek, vagy élőben.


Szerintem sokkal rosszabb, minthogy azt mondta volna, hogy nem kellesz, vagy nem érdekelsz, ráadásul megaláz. Ha korrekt lett volna akkor megmondja a frankót, és megérdemelt volna annyit, hogy több hónapos ismeretség után elbúcsúzik, legalább annyit hogy viszlát. Hogy lehet hogy nem válaszolsz neki semmilyen formában? Hogy tudtál ennyire semmibe nézni valakit, szeretted őt valaha? Ha igen, miért bántottad így meg?



Legfőképp azok válaszát várom, akik elkövettek hasonlót.


ápr. 26. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Velem volt ilyen. Másfél év után tűnt el az életemből minden szó nélkül. Előtte terveztem még közös programot, de sose jött el/reagált rá.
ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Volt ilyen.


Utána évekkel később párszor előkerült, meg találkozni is akart, de erre valahogy sose került sor.

(Igaz, addigra már szerencsére nem hatott rám.)

ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azt akarja hogy zaklasd. Egy zaklató nagy büszkeség, lehet mesélni szörnyülködni hogy annyira jó vagyok, hogy engem zaklatnak. De ha nem zaklatod akkor majd még próbálkozik, hátha legközelebb jobban sikerül az "eltűnés".
ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kételyek között hagyni az embert aljas húzás.
ápr. 26. 21:35
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Előfordul, hogy már nem akart veled beszélni, nem voltal érdekes számára és ezért hagyott.

Vagy vannak olyanok akik ezt élvezik….ismerek is pár embert aki ilyen.


Velem is megtették anno, egy fiú volt, anno a barátom volt..legalabbis azt gondoltam. Majd bevallotta, hogy tetszem neki kavartunk én reménykedtem, hogy lesz valami aztán egyik napról a másikra semmi…majd 1 hét múlva írt, hogy találkozzunk. Elmentem a tali helyre, nem jelent meg…..vissza sem írt. Eltelt úgy 1 hónap írt, hogy miújság velem. Mivel eléggé önbizalom hiányos vagyok vissza is írtam…beszélgettünk. Újra talira hívott majd újra nem jelent meg…utána tiltottam mindenhol. Majd fél év múlva csinált egy másik facebook fiókot ahol bejelölt és írt. Visszaírtam neki en hülye. Majd újra nem válaszolt. Tudom tudom ezt magamnak köszönhetem részben. Újra tiltás. Ismét eltelt egy kis idő új fiókot hozott létre ahol írt nekem én meg letiltottam. Eltelt úgy 1-1,5 év megint egy fiók ott is írt, hogy miért nem írok neki vissza miért vagyok ilyen vele. Nem érdekelt hagytam….eltelt talán 2 év írt egy őszinte bocsánatkérő üzenetet ahol leírta, hogy nem tudja miért de élvezte, hogy ezt csinálta velem. Ez sem hatott meg, tiltottam. Azóta hagyott.

ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Okok: Nem tartottam a másik felek egyenrangú félnek. Volt, akit problémásnak találtam. Ellenben volt, akinek az élethelyzete megváltozott, de ezt nem közölte, csak itt hagyott.
ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem párkapcsolat, de nekem több munkahelyi "barátnőm" is így épített le. Elég megalázó, de hát ez van.
ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Én jàrtam így, és borzasztóan rossz érzés. Azóta se tudom hova tenni.
ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Volt ilyen,padlón volt,mert egymás után vesztette el a szüleit,2,5 évig mellette voltam stb. Aztán hirtelen tiltott,ha megláttam még a fejét is elfordította.

Nagyon,de nagyon rosszul esik,esett ez a viselkedése!

Barátok így hálálkodnak?! 🤔 Köszönik meg?!

Elég szokatlan módja akkor...

ápr. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Egyszer volt ilyen hogy ghostoltam,mivel azt éreztem hogy csak pótlék vagyok a csajnak. Azt tudtam hogy szeret de inkább csak mint barátot és ezért ragaszkodik annyira de én meg túl szenvedélyesen éreztem iránta ahhoz hogy el tudjam viselni azt hogy csak barátok legyünk ezért inkább meghúztam egy vonalat és teljesen kizártam az életemből.
ápr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!