Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másik srácban szeretett bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik srácban szeretett bele baratnőm,de miért beszél velem?

Figyelt kérdés

Napok óta érzékelek 3.félt a dologban ami be is bizonyosodott,be is ismerte, elv szereti is.De semmi köze állítólag a szakitásunkhoz,pedig 1 hónapja csak lassan,na de mindegy,legyen az ahogy mondja.

Mi a francnak akar barátnak meg ne legyen harag stb? Jó oké nem veszekedtünk stb,ő rá jött a dili.

De eskü nem értem,tényleg nem ártottam stb neki,meg elmondása szerint ne okoljam magam ő 19,én 26

Most egy köztes van kb 22-23

De ez a 2 naponta kapcsolatot vesz fel velem,vagy hogy aggódik mert egyik nap meg nem utaztam azon a tömegközlekedési eszközön..néha magas ez


2021. febr. 21. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attention whore. Vágyik a te figyelmedre is. Legyél ott, amikor épp összeveszik az új sráccal. Ez lányoknál elég jellemző.
2021. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez elég meredek így.Beszéltünk telón is,úgy hallom a hangján rideg,jó hát ilyenkor milyen legyen persze,de kérdezgetem stb,nyugtat nem mellettem történt ez nem tettem rosszat ő vele,de hogy úgy nézki alakul a dolog,szóval így fullra elmondta,szikrát alig kaptam

Na és akkor ez a ne harag legyen,barátság

Pár évet együtt voltunk szóval csak azért zavar inkább ez hogy pár hét alatt fél lábbal az újba már?

2021. febr. 21. 01:12
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem, ez nem meredek. Az a helyzet, hogy így működik a legtöbb nő. Az egyik nap még előadja a szerelmest és érzelmekről beszél, aztán a másik nap lazán elköszön és van más. Nézz körül az ismerőseid között. 10-ből 9 csaj úgy szakít, hogy már van másik. A maradék egy meg élni akar.
2021. febr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az igaz,legalább is abban a kor osztályban.Amúgy szó szerint ez volt ,egyiknap semmi,másnap meg puff. De legyünk jóba azért.. édes Istenem

Aztán el sírta magát mert most hogy én azt gondolom róla alattam ment ez a dolog már. Elég gázul jön ki pedig.

2021. febr. 21. 06:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne általánosítsatok, semmi értelme. Ha egy kapcsolatban helye van harmadik félnek, sajnos ott nem csak a lány a hibás. Én így gondolom.. De valamilyen szinten meg szerintem korrekt volt hogy bevallotta, és nem hülyét téged tovább. Viszont az nem korrekt hogy jóban akar lenni. Mondd meg neki, hogy szeretnél tovább lépni és nem egészséges beszélgetni így, mert ez neked is fájdalmat okoz. Úgyhogy akkor engedjen el szépen, ha már így alakult. Oka van ennek, és azzal sem értek egyet, hogy a korosztály a hibás. Vannak lányok, akik 19 évesen érettebbek, mint egy 30 éves nő ...
2021. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen eddig ugy voltam kor nem számít,nem is zavart engem ez.Aztán itt mar mai nap folyamán annyi minden volt.. hogy nincs 3.stb.. kicsit ki mozdultam a napokban lány ismerőssel,nah,arról is kaptam kritikát tőle/tőlük,ezek szerint annyira meg se tudja elengedni ahogy gondolta,meg ne keressek magyarázatot,nincs mindenre. Tiszta K.O.
2021. febr. 21. 15:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!