Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akikkel szakítottak, azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel szakítottak, azoknak örökre maradnak érzéseik az exük felé?

Figyelt kérdés

Aki szakít, annak ugyebár valamennyivel könnyebb, mert nála elmúltak az érzelmek. Na de aki ott marad úgy, hogy ő szereti a másikat, annak elmúlik ez valaha?

Nem intenzív érzésekre gondolok örökre. De mondjuk ha évek múltán találkoznak valamilyen módon a felek, akkor azokban, akiket ott hagytak, felébred valami? Míg a másikban nem? Vagy ez hogy működik? Hogy múlhatnak el teljesen érzések egy olyan ember felé, akit valaha szerettünk?


2021. febr. 21. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 1,5 év volt kiheverni, és tényleg úgy láttam sokáig, hogy soha nem felejtem el... de szerencsére túlléptem rajta.


Amúgy kezdeményeztem úgy is szakítást, hogy még szerettem az illetőt, különválás után, még egy hétig sírtam, mert hiányzott, de muszáj volt tovább lépni, mert nem működött a kapcsolat.

2021. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Semmi nem tart örökké. Sem az öröm, sem a bánat. Akit x idő alatt elfelejtesz, az iránt megszűnik minden érzés.
2021. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Kiherélném.
2021. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhalvanyul. Sajat döntés ugy lepsz túl . Tudni kell mikor kell hallgatni az eszedre es mikor az erzeseidre!;)
2021. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idővel halványul, de attól is függ milyen érzések, úgymond "élmények" érnek később az életben. Volt olyan szakításom ami még évek múlva is felböffent, de utána sokkal "jobb" jött, sokkal jobb kapcsolatok, így ha találkozom vele kb. semmit sem mozdít meg, csak egy barát.
2021. febr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni és minden kapcsolat más. Van, amit simán elfelejt az ember és sose mozgat meg benne semmit már a másik.
2021. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy is.
2021. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!