Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszamenjek a barátomhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek a barátomhoz, ha nagyon nehéz vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1,5 évig éltem együtt barátommal, kb 2 hete szakítottunk. A fő probléma az volt, hogy ő nem mérte fel soha a dolgok súlyát. Vagy egy éven át én voltam csak a kereső fél. Eközben persze halmozódtak fel a számlák, és akivel együtt éltünk, folyton csesztetett miatta, mivel neki is lógtunk. Én hiába mondtam, milyen feszültséget okoz ez nekem, ő mindig megígérte, hogy elmegy dolgozni, még állásinterjúra is elment, aztán semmi. És én már nem bírtam a feszültséget, elköltöztem. Az is borzasztó volt, hogy sosem tudtam, mikor hihetek a szavának. De mindeközben nagyon szerettük egymást, ha bármilyen kérésem volt házimunkával stb segített, sokat simogatott, dícsért. Most elment dolgozni, mert azt mondja, akar engem (meg persze muszáj is volt). A szakítás óta mindketten padlón vagyunk. Volt már rá példa, hogy változott. Attól félek, ha visszamennék, megint rövidesen otthagyná az állását, és megint az összes ostor rajtam csattanna. Arra gondoltam, azt fogom neki mondani, legyünk külön költségvetésen. Ha így is kellek, akkor hajrá.

Ezen kívül van még egy nagy probléma, hogy egész álló nap, még éjjel is a telefonját nyomkodja. De tudom, hogy részben ezt azért csinálja, mert lelki gondja van. Próbáltam pszichológus felé terelni, de neki nem kell 'agyturkász'.

Mit szóltok, mit tennétek? Köszönöm szépen előre mindenkinek!



2021. febr. 28. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Komplikált csávónak tűnik, én kívülállóként azt mondom nem éri meg és szakítanék. De te ismered, te szereted, te tudod mennyire lehet remény a változásra. Az biztos, hogy ez így a továbbiakban nem tartható, ha adsz is neki még egy esélyt akkor fektesd le a játékszabályokat, és ha nem tartja magát a megbeszéltekhez, akkor legyél kemény és tényleg fejezd be. De ezt az utóbbi forgatókönyvet is csak akkor ajánlom, ha tényleg tudsz benne hinni, hogy a kedvedért változhat és szerinted van erre valós esély is. Amúgy el kell engedni, mert nem komolyan vehető a pali ebben az állapotában.
2021. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne tedd kérlek! Tudom, hogy milyen érzés most ez neked, megértelek, de ki kell törölnöd az életedből teljesen. Se facebook, se telefon se semmi. Ahogy telik-múlik az idő egyre jobb lesz hidd el. Sok szerencsét. :)
2021. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Volt hasonló exem, hónapokig hazudta, hogy dolgozni megy reggel.. Az anyja azt sem tudta, hogy velem él, mert előtte már 1x szakítottunk. Valamiért a semmiből mégis rajtam kereste őt, mondván 2 hónapja nem látták, tudok - e róla valamit? Hazugság - hazugság hátán halmozódott. És nem... Nem változott meg.. Nekem is kinyalta a popóm, de a háttérben annyi probléma volt és csak süllyedt egyre mélyebbre. Én voltam olyan hülye, hogy vele maradtam. A hála az volt, hogy megcsalt, mert,, sok probléma volt, ez már nem lehetett volna egészséges kapcsolat ". Hát igaza van, tényleg csak szenvedés volt már, de miatta. Inkább összejött egy olyannal, aki nem tud róla semmit. 1x majd megkoszonom neki, hogy elvitte tőlem. :)
2021. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Adj neki még egy esélyt! Megérdemlitek egymást.
2021. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most teper, hogy visszakapja a biztos p*ncit. Sajnos ez a helyzet.


Ha egy évig nem jutott eszébe magától, hogy levegye rólad a terheket (vagyis a saját részét átvállalja), akkor nem hinném, hogy dolgos és szorgalmas ember lenne.


Ráadásul 1,5 év még semmi. Én is olyat szerettem, akinek nem volt semmilyen jövőképe velem (meg szerintem amúgy sem), és az első 2 évben még nagyon jó volt vele. Sok simi, fantasztikus szex, beszélgetések - igazi aranykor volt. Később aztán kimutatta a foga fehérjét, és követelőzött... Nem becsült meg semmit igazán, amit érte tettem. Most még jobban fáj a szakítás, mintha már az első jeleknél megléptem volna... Az életem részévé vált.

2021. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Menjél, addig sem tesz tönkre mást ;)


De írhatunk bármit, vissza fogsz menni hozzá, mert kapcsolatfüggő vagy.

2021. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, nagyon sokat segítettetek! :)

Hát az lett a vége, hogy az én szívemhez a legközelebb az első válaszoló opciója állt, de egy nap után rájöttem, hogy én nem tudok több mindent lenyomni a torkomon. És ahhoz képest, hogy én voltam élete szerelme, már most mást fűz.. úgyhogy megszavaztam magamnak egy naivsági Nobel díjat...

2021. márc. 22. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval szakítottatok? Jól tetted. Innen már csak felfelé.


Lehet, hogy naiv vagy, de közben nagyon erős is. Az lett volna csak igazán borzalmas, ha vele maradsz. A hibáidból meg úgyis tanulsz, és majd jönni fog az igazi, egy normális ember, aki igazán szeret téged. :)

2021. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!