Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszamenni az exhez. Megérheti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenni az exhez. Megérheti?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés. Ismerkedtem egy sraccal, mi nagyon nem jottunk ki jol, allandoan vitatkoztunk (na meg egy het utan belekenyszeritett egy kapcsolatba=3 napot birtunk)

Visszament az exehez. Nyilvan itt a hiba ott volt hogy nem illettunk,nem bant a srac, a kerdesem csak elmeleti

2 evig voltak egyutt az exevel. Azalatt 2x is szakitottak.

Vajon megeri ezek utan is “felmelegiteni a kaposztat”

Mik a tapasztalatok? ;)



2021. jan. 20. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Miért csinálta ezt? Nem tudjuk.

Az exhez vissza lehet-e menni? Vissza.

Megéri-e? Majd kiderül.


Veled nem volt kapcsolata, 3 nap nem kapcsolat.

2021. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A lényeg a kérdésben ( nem mi a lényeg) hanem, hogy ez az exekkel való újrakezdés valójában működőképes e
2021. jan. 20. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megérheti. Minden kapcsolat más. Lehet, hogy a veled való "kapcsolat" ráébresztette, hogy igazából az exe volt számára a tökéletes. Lehet, hogy csak fél egyedül lenni.
2021. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, az első opció volt az igaz. Engem meg ráébresztett, hogy akármennyire erölködött, én menekültem tőle, és ráébresztett mennyire nem őt kerestem
2021. jan. 20. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért akart veled lenni, mert újdonság voltál számára. Azért erőltette, mert valszeg kitette az exe és nem akart egyedül maradni. Semmi másért. Visszament hozzá, már rájött, hogy nem te kellesz neki, az ex jobb volt. JOBB, de nem a tökéletes. Akkor veled sem kezdett volna. Nem, nem éri meg visszamenni, a lánynak meg ha van esze, nem fogadja ezekután vissza. Ha igazán szeretek valakit, nem dobom el őt egy kis újdonság miatt, főleg nem egy sok energiával és idővel felépített, jól működő kapcsolatot. Őt sem tiszteli, becsüli, szereti igazán, tehát nem tartom valószínűnek, hogy főleg a történtek után, működőképes lenne a kapcsolatuk..

Ebben a cipőben járok, csak a barátnő oldalon. Nem tudnék ezekután bizalmat szavazni az exemnek. Képes volt feladni mindent? Akkor megteszi később is.. Köszi, de nem.

2021. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyugi, ez nem most volt csak eszembe jutott. Novemberben, egy het randi idoszak utan akart belekenyszeriteni egy kapcsolatra (igent mondtam) es jottek az elvarasai, ugyanazok mint az exenek. Csak nem fogta fel hogy en nem az exe vagyok. Kifaroltunk, o egybol visszament az exehez (amugy allandoan rola beszelt)

En halas vagyok neki, mert nem sokra ra megismertem a mostani parom, aki mindenkit felulir


Csak az, hogy nem haragszok ra hogy visszament, de megis miert tancikalnak vissza? A csaj is otthagyta az uj palijat, es mar ketszer szakitottak

Szerintem harmadjara is ugyanez lenne, es nem azert irtam ki a kerdest mert erdekel a srac, hanem maga az ex” jelenseg erdekelt

Nekem most van az elso kapcsolatom

2021. jan. 20. 21:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem en voltam a szakito ok, a szakitas utan 3 honappal ismerkedtunk meg. Allitolag tovabblepett
2021. jan. 20. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem kellene erőltetni, de itt az a kérdés, hogy te mennyire bánnád, ha elszalasztanád a "mi lett volna ha" lehetőséget.
2021. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem hittem, hogy te vagy a szobanforgo noje az exemnek. :D

Viszont a választ leirtam.

Nem tud egyedül lenni, a kapcsolat nem fog működni már ilyen múlttal. Ideig-óráig lehet, de ez már túl mérgező kettejük között, örökké elő fognak jönni a tüskék belőlük, egyszer megelégeli végleg az egyik fél és lezárja.

2021. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igazatok volt, azóta szétmentek az exével, más nője van egy éve. Viszont a csávó rettenet kapcsolatfüggő, az látszik..
2022. márc. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!