Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindenki a szűk környezetemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a szűk környezetemben a szakítást tanácsolja, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt vagyunk 2.5 éve. Ő 23 én 22. Albérletben lakunk, és a családomban megüresedett egy ház ahol a nagymamám lakott de sajnos meghalt és a ház az én nevemen és az anyámén van de ő nem ott lakik és bármikor vissza mehetek.

Barátommal ez a 2.5 év viharos volt. Régen tipp mixezett a munkatarsai miatt, azt abbahagyta mostanában a lottót nézegeti amire azt mondja a munkatarsanak kell. Tavaly törölte a regisztráciojat egy intim partner kereső oldalról ahol volt 2 üzenet és semmi más az emailje közt. Letagadta hogy bármi lett volna, azt mondta már régi regisztráció volt de semmit se csinált.

Kapcsolat elejétől fogva játszik 2 játékkal egy tankossal és egy lövöldözőssel. Oda szokott pénzt költeni. Legutóbbi hónapba hó végére semmi pénze nem volt. Pedig 300at keres, a cég támogatja az albérlet felét, tőlem is megkoveteli a pénzt rá, és nőnapra egy szál virágot se kaptam. De amint megjott a fizetése tegnap, már 11ezer forintot költött a játékra. Az emailt törölte úgy találtam meg 30eurot költött és azt mondta az 6ezer forint volt csak.


Tegnap is és a 2 év alatt számtalanszor megkaptam azt hogy azért nincs pénze mert mindent megveszek, nincs igazam, rengetegszer leultunk beszélni mert már sokszor szakítottunk volna és se veled se nélküled volt a viszony, tegnap megint szakítás előtt álltunk, írt nekem hogy szinte nem érez már semmit sem, de utólag Letagadta mert mérgében írta, majd folytassuk de ne viselkedjek úgy ahogy mert abból van elege, és szinte mindig a hullamvolgyek vannak.


Anyám szerint állandóan csak atveri a fejem az orromnál fogva vezet és nem őszinte. De ő is azt mondta jobb lenne ha otthagynam mert hosszú távon ebből jól kijonni nem fogok és nem leszek boldog


Az a baj hogy tegnap se tudtam megtenni ezt. Megolelt a barátom és sírt. Nagyon sírt. Azt mondta ha nem lenne őszinte az érzelem nem sírna.


Most megint azon gondolkozom hogy lépjek e vagy nem. Az a baj holnap temetjuk a mamámat és nem tudó valamiért a barátom elhagyni mert 2 embert veszítenék el és nem merem megtenni. Pedig most is ezen gondolkozom.


Ahol dolgozom azt is mondta hagyjam ott, egész nap vezetek reggeltől estig és keveset vagyunk együtt. Azt mondta amióta itt dolgozom szépen lassan kihűl a kapcsolat és váltsak munkahelyet akkor többet lehetünk együtt.


Nem tudom mit tegyek.. Írnék még rengeteget de ki se férne ide. Barátom egyszer ilyen egyszer olyan. Egész nap nem beszélünk csak este amikor találkozunk, azt mondja azert nem mert nincs mit mondani semmi se történik vele..


Kérlek segítsetek..



2021. márc. 10. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt mondom, hogy vágd ki. Ha a barátnőd lennék, konkrétan cseszegetnélek, hogy vágd ki. Anyukádnak igaza van, ez a pasi nem téged szeret, hanem a kényelmet, a pénzt, a szexet, stb. Ha téged szeretne, akkor törődne veled. De csak magával van elfoglalva.
2021. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: szakíts vele. A szakítás előtti sírás érzelmi zsarolás, de ő játékfüggő, ezért kényelmes neki hogy te is ott vagy, mert anyagilag kihasznál.
2021. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen még szerelmesnek,boldognak, gondtalannak kéne lenni,nem egy olyan kapcsolatban vergődni, amiről egy fél mondatot sem tudtál írni,ami pozitívum.

Semmi,de tényleg semmi szükséged egy ilyen emberre.

Hidd el,hogy megkönnyebbülés lenne,nem veszteség.

Az ilyen semmirevaló ember mellett még két gyerek meg egy lakáshitel se nagyon tudna visszatartani legtöbb embert.

Hamar le fogod zárni, ebben biztos vagyok.

2021. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sofőr kollegína ez a meló sajnos ilyen.


Igaza van édesanyádnak,hagyd ott a barátodat,2 év alatt ahogy olvasom nem tudott jó irányba változni,én többet keresek mint a partnered és még sem költök annyit mint ő.

Érzelmileg zsarol,tudom semmi sem könnyű de inkább most hagyd el mint később,igaza van édesanyádnak teljesen,csak tönkre fogod tenni magadat,nem ugyan úgy gondolkodotok.

Szereztél tapasztalatot,legközelebb egy ilyen emberrel nem fogsz össze állni,így csalódni sem fogsz benne.

Szerintem egy jó kapcsolatot úgy tud működni ha mindent meg tudunk beszélni egymással,nem hazudunk egymásnak.

Részvétem a mamád miatt.


23F

2021. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Az anyukáddal egyetértek.

Maximum együttjárást de semmiképp nem együttlakást, anyagi közösséget nem ajánlok a fiúval!!

2021. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket és jöhetnek a többi vélemények is.
2021. márc. 10. 19:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg hogyan döntöttél?
2021. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Maximum szexrabszolganak hasznalnam a sajat hazamban, mig ki nem vagom. Mert mi masra jo?
2021. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt nézd, hogy bánnak veled, ne azt, hogy mennyire szereted. Hiszen még mást is szerethetsz.


Ezen én is kiakadnék, úgy, ahogy a nők többsége. Ezt is ő is tudja. Sajnos szerintem azért nem engedi a szakítást, mert tisztában van bele, hogy ezt a stílust nem sok ember viselné el. Ezzel persze nem degredálni akarlak, mert nemrég még én is olyan kapcsolatban éltem, ahol minden más fontosabb volt, mint a közös jövőnk. Kiléptem belőle, ki lehet lépni. A Nagymamád halála kapcsán legalább támogatott érzelmileg, veled volt a nehézségek közepette?


Őszinte részvéted a Mamád miatt.

A pasit nem tartanám meg.

2021. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Részvétem* csak írni nem tudok.
2021. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!