Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hat éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hat éves kapcsolatomból szeretnék kilépni, mert már nem vagyok szerelmes a páromba, de a környezetem nem támogat, mondván a szerelem úgyis elmúlik, mi pedig megértjük egymást, maradjunk együtt. Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Nem elég, hogy a környezeted meg akarja mondani, mit tegyél, te még ide is futsz? NEM BÍRSZ EGYEDÜL DÖNTENI?? Mi közük van hozzá, ez a te életed.... Legyen már egy kis önálló véleményed is...
2014. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem hiszem , hogy ez csak így ment , hogy hirtelen eljött a 6 év és már nem szereted... A te életed, a te döntésed. De ha egy fiú már 6 éve melletted van és szeret , akkor az már igazi szerelem. Kiléphetsz a kapcsolatban , de ne nagyon reménykedj , hogy valaki akár egy picit is jobban vagy annyira fog szeretni , mint ő.


F/18

2014. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát azt csinálsz,amit akarsz, érveljünk mindkettő mellett? Mert azt is lehet?:) Amúgy ahogy neked lelkileg kényelmesebb. :)
2014. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen ide "futok",mert 30 fölött,nőként több száz km-re az otthonomtól,a szeretteimtől nehéz egyedül..
2014. febr. 10. 20:29
 5/19 A kérdező kommentje:

Ez komoly"lelkileg kényelmesebb"?Abszolút nem erről van szó!Rájönni és bevallani az igazságot borzasztó és szomorú pillanat és azon gondolkodni hogyan tovább..egyedül.

Nem hiszem,hogy bármelyikőtök is szívesen lenne a helyemben.

2014. febr. 10. 20:39
 6/19 Moszuke ***** válasza:
100%

nehogy már most jöjjön az, hogy ennyi idősen már bele kell törődni a sorsodba...full fiatal vagy.. igen baba, 40+évesen már nemigen lesz.. de kit érdekel a baba?.. anélkül is van élet. igen az élet értelme a család, de ha így hozta a sors hát na bumm.. ez van.


van aki 50-60évesen kezd új életet.. és nem bánják meg.. azt bánják, hogy ennyi ideig nem mertek lépni!

a döntés a tied.

amúgy meg ezt te érzed.. a szerelem nem tart örökké ez tény..

viszont ha már többet ölitek egymást mint egymás kedvébe jártok akkor az már nem elmúlt az szerelem hanem időpocsékolás..

az, hogy elmúlik a szerelem az csak jó.. kitisztul az agy és tudatosan tudunk a másik kedvére tenni, a másikat boldoggá tenni, felemelni, stb.

ha ez nincs meg köztetek akkor nem tudom miről beszélünk?

az ilyen párkapcsolatot úgy hívják, hogy gazdasági társulás.

a nő főz, mos, takarít, gyereket nevel, térdel, a pasi meg melózik. hol itt a szeretet? én nem látom

2014. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Most bezárva, korlátozva érzed magad attól, hogy a pároddal vagy? Mert akkor szakíts, hát meg nemtom, gondold végig jól, ne csinálj semmit elhamarkodottan! Jó neked, ha vele vagy? Meg mérlegeljél MINDENT!
2014. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Moszuke,mi nem öljük egymást,nagyon szeretetteljes a kapcsolatunk.Sőt,túlságosan is.Talán ez a baj,hogy ezt az állapotot kb 50 évesen képzelem el és nem most.A baj velem van,mert a párom ugyanúgy szeret és emiatt nehéz döntenem.
2014. febr. 10. 21:02
 9/19 Moszuke ***** válasza:

de ha szeret a párod akkor nem értem mi a baj..:)) mert ha boldogtalan vagy annak oka van.. na most akkor mi az oka? túlságosan szeret a párod? azt hogy?

ha ez ennyire nagy baj, akkor legyetek felnőttek... és húzás párterápiára. ez magától nem javul meg

2014. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes a páromba,ez a bajom.Erre nem tudok alapozni a jövőben,vagyis gyereket szülni stb.Ha ezt a párterápia megoldja máris rohanunk..(ha lenne,ide egy keserédesen mosolygó smiley-t tennék)
2014. febr. 10. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!