Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért gondolják vajon azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják vajon azt manapság az emberek, hogy a kimondott ígéreteik ellenére nem tartoznak felelősséggel a másik iránt?

Figyelt kérdés

A szitu: Én 34 (nő) Ő 28

Július végén ismerkedtünk meg, a munkahelyünkön...én alapból tartottam a dologtól, mondván, még nagyon fiatal és más dolgokat szeretnénk...koromnál fogva olyan kapcsolatot szeretnék, amiben nem kérdés, hogy mihamarabb pl jöhet a gyerek, mert 34 évesen nem nagyon van lehetőségem tovább várakozni....Nos minderre, Ő teljes egyetértésben győzködött, hogy Ő is teljesen erre vágyik már....össze is költöztünk akkor augusztusban...majd 3 hónap múlva szakított, mondván, úgy érzi otthon kell lennie a szüleivel, így lelkiismeretfurdalása van, hogy az Apukája öreg és unatkozik otthon...4 nap után kibékültünk, azzal a feltétellel, hogy nem lakunk együtt, hol itt, hol ott alszik (15 km van a 2 hely között)

Ez 2 hónapig ment, amikor december végén mondtam ez így nem mehet, nekem felnőtt párkapcsolatra/férfira van szükségem...erre visszaköltözött, hogy Ő szeret engem...de jöttek a gondok!! Ő szeretne egyedül jönni/menni, haverozni,családozni amivel nem is lenne gond, de neki erre minden nap szüksége van...hát oké...a szüleinél töltötte napközben általában az időt, csak estére jött haza, majd most, hogy ezek miatt nem hisztiztem, elfogadtam, hogy Neki ez kell...a kutyámat sajnos baleset érte a hétvégén, kedden tudtuk orvoshoz vinni, elvitt, majd miután hazahozott, közölte, hogy Ő most szakít, végleg, egyedül akar lenni...és ennyi...ennyi magyarázattal összeszedte a cuccait és elment...azóta nem beszéltünk, de nagyon bánatos vagyok...nem elég, hogy lebénult a kutyám, még itt is hagyott és még csak azt se tudhattam meg igazából miért...nem értem...hogy lehetnek ennyire felelőtlenek emberek? Jah!! Azt már nem is mondom, hogy baba projectben voltunk, amiben telnesen benne volt....mitől fordul ki így magából valaki?? Vagy soha nem is szeretett?? Bár igaz, ritkán mondta, talán magától nem is nagyon, csak ha én mondtam...tudom, kár ezen pörögni, de nem megy....egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy mi alapján működnek manapság emberek? Szavahihetőség? Felelősségvállalás? Vagy ezeket el kell engedni és elfogadni, hogy mindenki értéktelen és hazug lett mára?? Nem várok valódi válszokat, csak hasonlót esetleg, hogy nem csak velem van a baj?? Vagy talán de...

Bocsi ha kicsit zagyva néha, de nagyon zaklatott vagyok...

Ha bármit válaszoltok, azt megköszönöm!!



2021. márc. 13. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Könyörögjek fogadjon vissza?
Valahogy lépjek túl rajta?
Keressek másik pasit?
Maradjak inkább egyedül?
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

A modern kor szabadsága azzal jár, hogy bárki kidobhat bárkit, bármikor. És bárkit átverhet. Ezt pedig el kell fogadni.


A dolog másik részéről meg, azért ebben benne van a te kezed is. A srác kb. sorban lobogtatta a red flageket, de te mégis akartad és mindent elnéztél neki. Valami extra biztos volt benne, ha ennyire odáig voltál érte, de nem a személyisége vagy a kapcsolatra való alkalmassága.

Arról ne is beszéljünk, hogy 5 hónap után (ha jól számoltam), értelmes felnőtt ember NEM erőlteti még a babaprojektet. Ilyen emberrel főleg nem.


Szóval, mielőtt mindenkit számonkérsz, egy kicsit magadon is gondolkozz el. Van egy csomó férfi, aki simán megbízható lenne, csak valószínűleg őket meg nem tartod elég jónak. Ha viszont neked ez kell, akkor fogadd el, hogy ezzel jár.

2021. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jogos a felvetésed, de megmondom őszintén a jelenlegi betegségeimmel a baba project nálam évekig, fog tartani, természetesen valószínűleg nem lehet, szóval igen, ez speciális eset és mivel nem szeretnék zsákbamacskát árulni, természetesen a legelején közlöm is az ilyen jellegű terveimet...egy 6 és egy 4 éves kapcsolatomnak lett vége, mert nem jött a baba...(ezt csak úgy kiegészítésként)

És igen, sajnos nekem lutri, hogy rövid ismerettség után végül milyen ember jön elő az ígéretek mögül...

2021. márc. 13. 12:52
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Mégy gyerek, fiatal. És férfi.
2021. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Vééégre valaki nem csak másokra mutogat, ha rávilágítanak a hibáira. Köszönöm!


Az, hogy a jövőbeli terveid előre közlöd, az rendben van. Az viszont, hogy tényleg ilyen hamar már gyereket akarnál, az nincs. Oké, hogy telik az idő, de még 1 év után sem tudsz valakit teljesen kiismerni. Ennél a srácnál meg tényleg voltak problémák.

(Régebben én is akartam gyereket, de most már eléggé meggyőzött a tapasztalat, hogy ne akarjak.)


Legközelebb próbáld megismerni normálisan a másikat. Ha lelép vagy ilyesmi, akkor utána NE adj több esélyt és ne te próbálj elnézni mindent.

2021. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Baba projektben egy ilyen pasival néhány hónap után? Vannak itt gondok bőven.
2021. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ő sem oké abszolút, de te is felnőtt ember vagy, saját belátásod szerint hoztál egy rossz döntést, amikor összeálltál vele. Ezért neked kell vállalnod a felelősséget és hogy újra elúszott közel 1 év az életedből.
2021. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Ezért nem kezdenék fiatalabb sráccal, pedig én 43 éves vagyok, elvált és már gyereket sem akarok. De a fiatalabb hiába ígér fűt-fát, hogy ő is komoly kapcsolatra vágyik....persze, lehet, de nem veled. Érted most oda van, mert jó nőnek tart, de közben belül azt is tudja, hogy családot fiatalabbal akar majd. Ez a szomorú valóság. Rengeteg harmincas, sőt huszonéves írkált rám társkeresőn. Korban hozzám illő alig. Én pedig nem vagyok egy ribi, egy állandó partnert szeretnék, akivel ha minden jól megy, egymás mellett öregedhetünk meg. Hát ez nem a nálam 6-16 évvel fiatalabb fiúkák közül fog kikerülni, attól tartok.

És azt sem hiszem el, hogy sok ellenpélda van. Akik kardoskodnak hogy ismernek ilyen párokat és azok milyen boldogok, mindig kiderül, hogy a nő még a negyvenes éveiben van, a férfi mondjuk 10 évvel fiatalabb. Ez így most okés is, elhiszem, hogy ez most így működhet. Én azért 10 év múlva visszatérnék erre a kérdésre.

2021. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Július végén ismerted meg és babaprojekt? Nem csoda, hogy elmenekült. Nem mondom, hogy nem volt egy idióta, így nem is értem miért gondoltad egy másodpercre is hogy jó ötlet lenne vele családot alapítani. Másrészt normális férfi nem csinál gyereket egy nőnek, akit fél éve ismer. Az első évek egymás megismeréséről, egymáshoz való alkalmazkodásról szólnak. Ezt ne hagyd ki, bármennyire is sürget az idő. Inkább szülj 40 évesen egy stabil kapcsolatba, mint 35 évesen egy olyannak, aki már az elején sem akar veled lenni. Semmire nem mész az 5 éveddel ha egyedülálló anyaként kell töltened gyerektartásért pereskedve, hétvégente meg oda kell adnod az idióta apjának akit ki nem állhatsz.
2021. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki véleményét!!


Az, hogy sajnos idióta vagyok, gondolom velem született rendellenesség és igen, kedves válaszoló van baj a fejemben biztos, hogy ezt ilyen gyors formában szeretném.


Sajnos ebben az országban nem támogatják a donációval létrehozott terhességet, pedig már inkább azt csinálnám.


Az, hogy ki, mitől rémül meg, az teljesen egyéni. De ha nekem valaki azt mondja ezt és ezt szeretné elérni 1-2 éven belül, akkor átgondolom a dolgot, hogy Én ezt tudom-e/szeretném e vállalni!! Nem mindenre rávágni, hogy persze, nekem is minden vágyam, amikor nem. És ezzel már is kib*szott egy emberrel értelmetlenül.


Szóval igazatok van.

Rossz emberrel kezdtem, Én szerelmes lettem, valószínűleg Ő nem volt az belém...és igen, nem tőle kellett volna akarnom gyereket talán, de sajna a szent lélek engem még nem keresett eddig ez ügyben 🤷‍♀️


Még egyszer köszi mindenkinek!

Legyen szép napotok!

Igyekszem tanulni minden hibámból és mások esetéből is próbálok!!

2021. márc. 13. 13:23
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#7: Azon kívül, hogy szexista vagy, óriási az egód és képtelen vagy elfogadni a valóságot, ha nem tetszik, mit szeretnél közölni?

Érthető, hogy nem találsz senkit.

2021. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!