Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért gondolják vajon azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják vajon azt manapság az emberek, hogy a kimondott ígéreteik ellenére nem tartoznak felelősséggel a másik iránt?

Figyelt kérdés

A szitu: Én 34 (nő) Ő 28

Július végén ismerkedtünk meg, a munkahelyünkön...én alapból tartottam a dologtól, mondván, még nagyon fiatal és más dolgokat szeretnénk...koromnál fogva olyan kapcsolatot szeretnék, amiben nem kérdés, hogy mihamarabb pl jöhet a gyerek, mert 34 évesen nem nagyon van lehetőségem tovább várakozni....Nos minderre, Ő teljes egyetértésben győzködött, hogy Ő is teljesen erre vágyik már....össze is költöztünk akkor augusztusban...majd 3 hónap múlva szakított, mondván, úgy érzi otthon kell lennie a szüleivel, így lelkiismeretfurdalása van, hogy az Apukája öreg és unatkozik otthon...4 nap után kibékültünk, azzal a feltétellel, hogy nem lakunk együtt, hol itt, hol ott alszik (15 km van a 2 hely között)

Ez 2 hónapig ment, amikor december végén mondtam ez így nem mehet, nekem felnőtt párkapcsolatra/férfira van szükségem...erre visszaköltözött, hogy Ő szeret engem...de jöttek a gondok!! Ő szeretne egyedül jönni/menni, haverozni,családozni amivel nem is lenne gond, de neki erre minden nap szüksége van...hát oké...a szüleinél töltötte napközben általában az időt, csak estére jött haza, majd most, hogy ezek miatt nem hisztiztem, elfogadtam, hogy Neki ez kell...a kutyámat sajnos baleset érte a hétvégén, kedden tudtuk orvoshoz vinni, elvitt, majd miután hazahozott, közölte, hogy Ő most szakít, végleg, egyedül akar lenni...és ennyi...ennyi magyarázattal összeszedte a cuccait és elment...azóta nem beszéltünk, de nagyon bánatos vagyok...nem elég, hogy lebénult a kutyám, még itt is hagyott és még csak azt se tudhattam meg igazából miért...nem értem...hogy lehetnek ennyire felelőtlenek emberek? Jah!! Azt már nem is mondom, hogy baba projectben voltunk, amiben telnesen benne volt....mitől fordul ki így magából valaki?? Vagy soha nem is szeretett?? Bár igaz, ritkán mondta, talán magától nem is nagyon, csak ha én mondtam...tudom, kár ezen pörögni, de nem megy....egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy mi alapján működnek manapság emberek? Szavahihetőség? Felelősségvállalás? Vagy ezeket el kell engedni és elfogadni, hogy mindenki értéktelen és hazug lett mára?? Nem várok valódi válszokat, csak hasonlót esetleg, hogy nem csak velem van a baj?? Vagy talán de...

Bocsi ha kicsit zagyva néha, de nagyon zaklatott vagyok...

Ha bármit válaszoltok, azt megköszönöm!!



2021. márc. 13. 12:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
#10 Nem vagyok szexista, gyakorlatias vagyok és realista. Most téged az bánt, hogy nem akarok nálam 10 évvel fiatalabb pasikkal összejönni? Vagy mi a bajod? Mi alapján gondolod, hogy egoista vagyok? Mert olyan párra vágyom, akivel egymás mellett maradunk? Nem a fiatalabb férfiakat nézem le, hanem nem hagyom, hogy kihasználjanak. Ezt mondjuk idősebbeknek sem. Nem értem, miért baj az, hogy nem vagyok lábtörlő. A kérdező is jól teszi, ha nem lesz az, látod mi lett a vége.
2021. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11: Szexista vagy, mert csak a férfiakkal szemben írtál negatívat. Amiket írtál, ugyanúgy kiderülhet nőkkel szemben is.

Gyakorlatias egyáltalán nem vagy. Akkor már rég találtál volna párt és nem a megkeseredettség áradna a szövegedből.

Realista szintén nem vagy, mert nem a valóságot írod. Ha az lennél, akkor nem írtad volna ezt: "És azt sem hiszem el, hogy sok ellenpélda van." Gyakorlatilag az egész világ tapasztalataira tojsz.


"Nem a fiatalabb férfiakat nézem le, hanem nem hagyom, hogy kihasználjanak."

És ez a mondat is... De, a fiatalabb férfiakról lenézően írtál és egoistán előadtad, hogy te mennyivel jobb vagy, mint a fiatalabb férfiak. Ne haragudj, de ismerek olyan férfit, aki egyedül neveli a 2 gyerekét 30 évesen és mindent megad nekik. Meg olyan férfit is, aki 30 éve együtt van a nála idősebb barátnőjével. Te meg jössz, hogy a fiatalabb férfiak így megy úgy... Ne haragudj, de még az idősebbek között sem találtál senkit.


"Nem értem, miért baj az, hogy nem vagyok lábtörlő. A kérdező is jól teszi, ha nem lesz az, látod mi lett a vége."

Miért, szerinted csak az talál kapcsolatot, aki lábtörlő? Nem. Ez alapján tényleg nem merül fel benned, hogy esetleg veled van valami jelentős probléma és nem mindenki mással? Ja, nem. Na, ezért vagy egoista.

A vége meg az lett, ami. Mindkét nemnél van ilyen.

2021. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ez így most okés is, elhiszem, hogy ez most így működhet. Én azért 10 év múlva visszatérnék erre a kérdésre."


Pont ismerek egy párt. A pasi 50 körül van, a felesége 60 körül. A nő január elejen kidobta, azóta utána sír a pasi.

2021. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy csak a férfiakkal szemben írtam negatívat? Az idősebb nő-fiatalabb férfi párosításról volt szó a kérdésben, ráadásul családalapítási szándékkal. Az hol válasz a kérdezőnek, hogy sok idősebb nő csak szexre akar fiatal srácot, vagy fiatal nő kihasználja az idősebb partnerét anyagilag? Persze, hogy van ilyen, de ennek mi köze a kérdéshez?


Rég találtam volna párt? Te honnan tudod, mióta vagyok egyedül és kit, mit keresek? Miért személyeskedsz, mert nem tetszik a véleményem?


Tojok az egész világ tapasztalataira? Óriási tévedés. Az általános tapasztalat az, hogy az idősebb nő-fiatalabb férfi kapcsolatok nem működnek sokáig. Az, hogy van NÉHÁNY ellenpélda, ahol a nő még nem öregedett meg látványosan, nem bizonyít semmit, mint írtam is, majd 10 év múlva visszatérnék erre.


Egy szóval nem mondtam, hogy jobb vagyok, mint a fiatal férfiak. Minden tiszteletem azoké a fiatal férfiaké, akik egyedül nevelik a gyerekeiket (mondjuk ilyen nem sok van) vagy normális kapcsolatban vannak a korban hozzájuk illő párjukkal. Az, aki huszon-harminc évesen motorbiciklin pózol izomtrikóban a társkeresős fotóján és nála egy tizessel idősebb nőkre ír rá, valószínűleg nem mellettem akar megöregedni, hidd el ezt nekem. Leveleztem párral, tudom, mire megy ki a játék. Hogy te miért veszed magadra az általad nem ismert milfező fiúkák problémáját rejtély.


Nem gondolom, hogy velem nagy probléma lenne, ezt még a volt férjem sem mondja akivel a mai napig jó kapcsolatom van. Továbbá nem írtam olyat, hogy az talál kapcsolatot, aki lábtörlő. Ha te ennyire tudsz szöveget értelmezni, vagy ennyire telik az agykapacitásodból, akkor inkább akadj le rólam és a kérdezőnek adjál hasznos választ.

2021. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon sok volt a red flag. :/ Nyilván azért nem vetted őket észre, mert már nagyon vágysz egy férfira, akivel családot alapíthatsz.


Azonban a gyerekvállalás nagyon komoly dolog, és örülhetsz is, hogy tőle nem fogant babád.


Tudom, hogy kétségbeesett vagy, és már nagyon vágysz a saját családra, de kérlek, attól még ne hagyd figyelmen kívül a piros zászlókat, baljós előjeleket. Ez a pasi még az átlag 28 éveshez is borzalmasan komolytalan, ráadásul empátiában sem jeleskedik.

2021. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert bármi is van, ottmarad a személyiségi jog, amibe bele lehet kapaszkodni.
2021. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!