Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszerüen nem értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerüen nem értem?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt . Még az nap este szeretkeztünk ölelkeztünk végig. Utána valaki irt neki messengeren és csak annyit mondott mindjárt jön. Mikor vissza jött már pityeregve ült le hogy nem szeretné tovább folytatni.

Én csak kérdeztem ezek után hogy van egy harmadik is? Amire nem válaszolt. Csak sirt hogy legyen vége . Eljöttem ezek után . Könyörögve kért hogy ne haragudjak és ölelgetettni probált . Felkerestem hogy beszéljük meg nem adott választ csak elutasitó volt hogy igy lesz a legjobb . Utána megint megkerestem hogy találkozzunk nem volt hajlandó találkozni . annyit mondott ö már nem akar és csak sirt .

majd egy üzenetet küldött : ebböl a kapcsolatbol kilépett ne keressem most már a indokot csak lépjek tovább . És kivánja hogy találjak egy kedves lányt . Majd megint kerestem és mondta hogy most már ne zaklassam kértem hogy beszéljük meg . amire annyi volt a válasz hogy ugye nem érzelmileg zsarolni? soha nem bántottam , még szóba se . minden vita után arra törekedtem hogy beszéljük . De nekünk nem sok vitánk volt.


Nem értem hogy miért igy tette . Azota miért nem akar látni? egyszerüen 3 honapja mindig rá gondolok . Én nagyon szeretem de ez az egész nem fair.

esetleg lenne egy 3.fél ? Persze a legkönyebb mondani hogy még annyi másik nö van a világon miért ö kell neked? mert szeretem. de valahol ezzel nagyon megbántott és azota nem találom magamat csak ugy vagyok és szeretnék kérdéseimre választ kapni.



2021. márc. 15. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Neked szar, mert nem kaptál sem magyarázatot, sem egy normális lezárást. Én nem kajtatnék egy ilyen nő után, próbáld meg kiverni a fejedből. Ne keresd, foglald el magad mással.
2021. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Lehet az apja volt es tilt téged
2021. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet család, barátok, másik fiú. Hagyd a francba. Az ilyen főjön a levében.
2021. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Aligha árulja el az okot, tehát igyekezz túllépni az eseten. Más megoldás úgy sincs.
2021. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy buta lánynak tűnik. Aki normális az ad magyarázatot egy kapcsolat végén, hogy a másik fél könnyebben dolgozza fel. Valószínűleg volt egy 3.fél, de ebben persze nem lehetsz biztos. Olyan embernek add a szereteted aki meg is érdemli őt pedig hidd el az idő múlásával el fogod felejteni.
2021. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Összejött mással, csak nem volt képe, gerince megmondani.
2021. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Vagy beteg megjott az eredménye


Aki megcsalja a masikat az általában nem igy lép le

2021. márc. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Már a kapcsolatotok alatt is dugták rajtad kívül... Gerince meg hogy lenne, ha félrekefélt melletted?


Hagyd a fenébe.

2021. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igazából most már kezdem elfogadni . Nekem is vannak hibáim mint mindenkinek. A hibát csak magamba kerestem hogy miért történt igy biztos csak én tehetek róla. . És talán az volt a legrosszab hogy én probálkoztam és minden egyes alkalommal megalázott. Én arra is kértem hogy ha nem is szeretne újra kezedni legalabb tiszteljen meg annyival ha már nem is szeret de halgasson meg hogy ne keljen ezt a terhet cipelnem. Hát ez sem jött össze. És ezért megint magamat okoltam .


Szeretem még mindig hazudnék ha azt irnám hogy nem . De talán tényleg igy lesz a legjobb . Ha bármilyen közös jövöt terveztünk amit megbeszéltünk késöbb egyböl rohant anyukához meg apukához . "Az ugy sosem volt jó mert ök azt mondták " . És az utobbi idöbe csak minden arrol szolt hogy neki milyen szükségleti vannak. Ezek után látta hogy az még idö lesz és semmitse tud profitálni a kapcsolatunkbol igyhát lelépett.


De öszintén rengeteg tanultam az egész kapcsolatból . Legközelebb már talán én se fogom elkövetni ezeket a hibákat. Nekem is még sokat kell fejlödnöm. Köszönöm mindekinek

2021. márc. 18. 10:10
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném hogy pasi volt a dologban. Ha valaki így lelép, ahhoz valami nagyon-nagyon komoly indok kell. De bármi is lenne az, attól én részemről megosztanám a partneremmel.
2021. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!