Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hagyott el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott el a párom ilyen váratlanul, miért vágott így át, egyszerűen nem értem!?

Figyelt kérdés

Párommal egy évig voltunk együtt, nagyon szerettük egymást, terveztük a közös jövőt, boldogok voltunk. Őt is megszerette az én családom és én is azt éreztem, elfogad a családja, szeretnek. Az összeköltözést terveztük, már majdnem minden részletet megbeszéltünk, mikor jött egy fordulat és mindenféle kifogást talált az összeköltözésre, majd egyszerűen eltűnt, az üzeneteimre nem válaszolt, a telefont is alig vette fel. Semmi magyarázatot nem adott arra, hogy mi történt. Gyakorlatilag nem is szakított velem, csak így akarta a tudtomra hozni, hogy vége van. Nem bírom feldolgozni, egyszerűen nem értem, hogy miért nem állt oda elém és mondta meg, hogy vége van?

Úgy érzem, hogy nem lett lezárva rendesen és azóta nem bírok enni, aludni, létezni.

Nem vagyunk már fiatalok, mindketten harmincon felüliek, pont ezért nem értem, miért viselkedett ilyen gyerekesen?



2016. szept. 23. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyan így dobott ki az en exem is. Eltunt, meg se magyarazott semmit. Annyi kulonbseggel hogy kulfoldon dolgoztunk egyutt, minden cuccom kint marad, semmimet se adta vissza. 4es fel ev utan tette ezt. Ennek 3 eve. Azt gondolom az ilyen ember gyava, nem szamit neki senki es semmi onmagan kivul.. nincs annyi ver a "faxaba" hogy ki merje mondani mi a baj. Az a legrosszabb hogy sok a megvalaszolatlan kerdes, hogy miert tette? Igy nagyon nehez tovabblepni. Ugyan igy volt velem is. Se enni se aludni nem birtam, gyotortek az almaim, sirva es sikitva ebredtem. Meg a nevet is fajt kimondanom, azt hiszem felig bele is haltam. Konnyebb lett volna ha van elojele a szakitasnak, vagy megbeszelni miert nem akarja folytatni. Nem tudsz mit tenni, majd idovel konnyebb lesz. Nagyon sajnalom :( tarts ki!!!!
2016. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom az egészet hova tenni, már arra is gondoltam, hogy talán belépett egy harmadik, de azt is meg lehet mondani, nem így eltűnni.


Írtam neki egy levelet pár nappal az eltűnése után, semmi vádaskodás nem volt benne, teljesen normális hangvétellel írtam, hogy legalább lett volna benne annyi gerincesség, hogy elém áll és közli, hogy vége. Elolvasta, de nem válaszolt. A családom is értetlenül áll a dolog előtt, a testvérem is írt neki, de arra sem reagált. Elfogadnám, hogy vége van, de így nagyon nehéz, hogy semmi magyarázatot nem kaptam.

2016. szept. 23. 08:26
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Én szerintem várj egy kicsit ha nem válaszól nem reagál semmire várd hogy ő jelentkezzen .
2016. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól tartok erre soha nem fogsz választ kapni, vagy csak később..Nekem is volt egy exem, aki szó nélkül lelépett, 2 hónap múlva magyarázkodott.

Manapság már kevés a gerinc az emberekben.Próbáld elfelejteni, akkor is, ha nagyon szereted.

2016. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem is megtortent mar,nehez feldolgozni de ket dolgot hozzatennek.Ha mar ennyi gerinc nem volt benne,tobb levelet ne irj,ne keresd stb.

Masik:jobb h ez most tortent es nem osszekoltozes/ hazassag/gyerekek utan. (Velem ez is megtortent)


Tenyleg nehez ugy, de megkimelt egy kesobbi csalodastol es majd jon vki aki feledteti,akkor majd enyhul.Ne emeszd magad h esetleg mit csinaltal rosszul,hol romlott el,az igazsag odaat marad,talan ezt a legnehezebb elfogadni,de nem er annyit h ezen ragodj meg sokaig majd.Adj egy kis idot magadnak busulasra aztan razd meg magad.Jonni fog jobb.Ez is tapasztalat.

2016. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves hozzászólásokat, sokat jelentenek. Iszonyú nehéz ez az időszak, borzalmas lelki állapotban vagyok, mintha nem is léteznék testben, csak árnyéka vagyok önmagamnak. Szerencsére a családom mellettem áll, nélkülük fogalmam sincs, mit csinálnék.
2016. szept. 23. 10:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100%, hogy egy harmadik van a dologban, figyeld majd meg. Akkor szoktak így lelépni és semmi magyarázatot sem adni. Valahogy próbáld meg ezzel a tudattal lezárni. Valószínűleg ezért nem adott magyarázatot. Nem nagyon szeretnek konfrontálódni, na meg ha elmondja, valószínűleg teljesen kiakadsz, amit általában szeretnek elkerülni, nem jófejségből, hanem a férfi természetből fakadóan. Nem túl őszinték, na. Ne magadat hibáztasd, idővel úgyis ki fog derülni minden, hidd el:)
2016. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ra buszke, en is voltam olyan helyzetben, hogy az osszekoltozes elott ket hettel gondoltam meg magam, viszont ezt kozoltem is a parommal es szamomra is eleg nagy lelki vivodas volt, hogy miert is bizonytalanodtam el, borzasztoan bantott, hogy megbantom a paromat, igyekeztem megtalalni a valodi okat a problemanak es rendbetenni a kapcsolatot. Nalunk vegulis a parom szakitott ezekutan

velem.

Sok oka lehet, miert hagyott el, valoszinuleg rajott, hogy megsem igy kepzeli a jovot. Igazabol mindegy is, neked ebben a helyzetben nincs miert hibaztatnod magad. Persze egy kapcsolat romlasaert mindketten hibasak valamennyire, de arra, hogy szo nelkul lelepett, nincs magyarazat. A parjat tisztelo ember meg a szakitas pillanataban is igyekszik vele szemben gerinces maradni, es emberien eljarni, az a minimum, hogy leul veled, es kozli, hogy sajnalja, de vege.

Csak hogy egy masik nezopontot is kozoljek, a mostani parom szerint a szakitas egyik legmegalazobb formaja,vha azt az illeto szemebe mondod. Lehet a te parod is igy gondolkozik? bar szamomra erthetetlen ez a felfogas...

Kitartas, ez a szornyu lelki allapot el fog mulni, remelem korulvesznek olyan emberek, akikre most szamithatsz, legyen az baratno, csaladtag, de remelem, van aki melletted all!

2016. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért maga a szakítást is elég lenne feldolgozni, de ez így nagyon durva.. Az én exem is így akart lelépni, azt mondta neki idő kell hogy hogyan tovább, ám mikor ezt meguntam írtam neki hogy most már döntse el hogy mi legyen de nem válaszolt az üzeneteimre, se a telefonokra, addig addig noszogattam hogy most már döntsön, míg eljött és közölte:vége. Anyád. Pokoli időszakot éltem meg a bizonytalanságban hogy mi lesz, folytatjuk e vagy sem és persze a szakítás után is, de annál rosszabb nincs mikor a párod csak úgy felszívódik, eltaszít magától. Én is csak annyit tudok írni hogy kitartást, ha gondolod írj privit, megpróbálok segíteni.

27/N

2016. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez konkrétan le lett zárva, kevés egyértelműbb lezárás van.

Az hogy mi volt az oka már más kérdés.

2023. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!