Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek elmenjek hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek hozzá személyesen?

Figyelt kérdés

3 hete randizgatok egy csajjal. Nagyon jól indult a dolog, viszont mostanában már nem nagyon válaszolgat, és lemondja a találkákat. Nem tudom mi az oka, rég nem találkoztunk élőben, és nagyon kíváncsi vagyok. Mivel tudom, hogy hol dolgozik(ügyintéző) arra gondoltam, hogy bemegyek hozzá, és rákérdezek személyesen. Szerintetek mennyi értelme lenne? Vagy az már nagyon cringe? Nagyon frusztráló érzés, hogy ennyire leszar az utóbbi időben, és jólenne pontot tenni a végére személyesen. Mellesleg világos, hogy már csak le akar rázni minél hamarabb.


Vagy inkább hagyjam az egészet, törődjek bele, hogy ennyi volt, és lépjek tovább? Tudom, hogy ez lenne a legmacsósabb lépés, de frusztrál hogy amennyi időt, energiát, és pénzt kidobtam rá, még annyival sem tisztel meg, hogy azt mondja, hogy tesó, ennyi volt.



2021. márc. 20. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be, szörnyű ötlet.
2021. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Totál megértelek. Ha már le kell zárni, akkor álljon bele a dologba a másik.

De sajnos sokan kerülik ezt és leszarják a másikat.

Van, hogy azért kerülik, mert szar érzés visszautasítani a másikat, vagy van aki fél attól, hogy megnehezíti a másiknak a dolgot, és egyszerűbb hideg késsel vágni hirtelen, mintsem hosszan beszéli a dologról.

Bármi is az ok, kellemetlen érzést és helyzetet akarnak elkerülni.


Ha elmész, creepy lehetsz, aki leköveti, meg is ijedhet és mégha csak le is akarod zárni, követelőző stalkernak fogsz tűnni, mégha szépen is szólsz. Mint a krisnások az utcákon... kerülöd bármit is mond.


Annyit tehetsz, hogy összeírod a gondolataidat, lezárásképp, úgy, hogy akár válaszol, akár nem, attól még kerek legyen számodra. De ne bántsd, ne szídd, nem ez a cél. De ki is mondhatod, ha haragszol. Én pl kimondtam, hogy haragszom a másikra amellett, hogy mennyire megkedveltem stb. Ez emberi dolog.


Aztán dönthetsz, hogy elküldöd-e neki, de utána már téll ne akarj több dolgot megfogalmazni neki, legyen ez kerek és kész, többet ne írj.

De azt is teheted, hogy nem küldöd el neki, csak kiírtad magadból.



Ami meg az anyagiakat illeti. Ismerkedés elején ne fordíts sok pénzt a másikra. Anyagi megerőltetés nélkül is lehet ismerkedni. Kapcsolatban majd úgy is többet költötök egymásra, amíg meg nem ismered, addig meg lehet csak egy potya utazó aki élvezi ha meghívod minden szarra.

2021. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ne menj oda, az nagyon kinos lenne, en zaklatasnak ereznem, ha valaki par hetes ismertseg utan varatlanul feltunne a munkahelyemen. plane, ha erzed, hogy mar csak lerazni akar.


irj neki, hogy akkor most dontse el, mi van, ha terel, akkor hagyd a francba. ez ennyi volt.

2021. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, nem megyek be hozzá akkor. Hanem leírom neki, hogy mit gondolok, aztán vagy válaszol rá vagy nem. De nekem mindenképp jólesne kiadni magamból mit érzek, és pontot tenni az egész végére.
2021. márc. 20. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyél pontot! Végére. Ennyi!!!
2021. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne irogass hivd fel beszeld meg es csá
2021. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérdezd meg tőle hogy le akarja e zárni ezt az egészet mert akkor tiszteletben tartod, de azt hozzátenném hogy megkedvelted, dolgok ellenére, szeretnél vele komolyabbat, és hogy döntsön.

Viszont kérlek ne menj be hozzá, borzalmas ötlet.. :(

2021. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!