Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék,hogy eltereljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék,hogy eltereljem a gondolataimat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.Három hónap után szakítottunk a barátommal.Nem gondoltam volna,de ez a viszonylag rövid idő alatt annyira megszerettem,hogy most teljesen depressziós lettem a hiánya miatt. Ráadásul mivel biszexuális vagyok,meg sem tudom ezt senkivel beszélni,nem tudja senki az ismerőseim közül és nem is szeretném,hogy tudják.Viszont így egyedül úgy érzem,megőrülök,már az öngyilkosság is eszembe jutott.

Mit tehetnék,hogy ne gondoljak ennyit rá?



2021. márc. 22. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, térj észhez. Nem fenékig tejföl az élet. Most kaptál egy pofont , és ennyi. Ebből tanulsz. Lesz még szívfájdalom. Milyen öngyilkosság? Húsz évesen egy szerelem miatt?? Nem hülyülj meg



Fiatal vagy még, én inkább azon lennék, hogy igenis tudják az ismerőseim hogy biszexuális vagyok. Mert aki így nem szeret, az sehogysem. Olyan emberekkel vedd körül magad akiket érdekelsz őszintén.


Fáj, hogyha megszeretsz valakit, és nincs viszonzás, de idővel ezt az érzést is meg fogod becsülni. Mert szeretni jó dolog. Ez is hozzátett az életedhez és nem elvett.


Fel a fejjel :)

2021. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,sokat segített :)
2021. márc. 22. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit, vigyázz magadra
2021. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!