Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelmi csalódásnál mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódásnál mi használ, hogy elterelje a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Könyv olvasás? Súroljam ki a házat hogy csillogjon vagy mi?


Szerelmes lettem egy férfibe, de nem engem választ. Én elfogadom teljes mértékben a döntését, nem mutatom ki, hogy szétszed belül,csak már kialakultak bennem olyan erős érzések felé, hogy megneheziti a mindennapjaimat ha eszembe jut.

Hiányzik, sovárgok, fáj. Van hogy sírok van hogy az éjszaka közepén olyan pitvarfibrillációt kapok mint aki majd meghal. Van hogy féltékeny vagyok.

Nincs értelme tudom. De hogy felejtsek? Segítsetek kérlek! 😟

Alig alszok 2 óránál többet..

Nem vagyok egy szerelmes típus, de ha mégis beüt a baj, az nagyot üt. 😔


20 N



2017. szept. 18. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ismerkedés másokkal és új szerelem


barátok és társaság


hobbik, új dolgok kipróbálása (én pl szeretem a természetet-túrázást)


tanulás/munka

2017. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj egy bizonyos időt végigszenvedned.

Nálam csak pár nap volt, egy hét sem a mélypont. Gondolj arra, mennyi van még vissza belőle, és hogy mikor mennyi időt bírsz ki, hogy nem gondolsz rá.

2017. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hátha jobb lesz.. :/ Átszenvedtem az éjszakát megint. Nem tudom egyáltalán hogy űzzem ki őt a gondolataimból.
2017. szept. 19. 08:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Sz_r érzés, igen, de csak az eleje. Nem kell kényszeresen menekülni az érzéseid elől, éld meg, de ne zuhanj nagyon össze. Ha van valami hobbid, foglalkozz azzal, barátokkal járj el stb. Egy idő után úgyis elfogadod, hogy jobb ez így, mert ezután majd lesz esélye olyannak jönni, aki jobb nála és kölcsönös. Nem éri meg egy ember miatt tönkre tenned magad. Rohadt közhelyes, de ez van.
2017. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. szept. 19. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Soksok munka, én mindig bevállalok ilyenkor annyi munkát, hogy a végén csak bezuhanjak az ágyba.
2017. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lehet az lesz.
2017. szept. 19. 17:20
 8/8 Juliusz48 ***** válasza:
52%
Először is meg kell értened, hogy ezt az embert nem neked találták ki. Valószínűleg a kohinoor gyémánt miatt nincs ilyen epekedő vágyad, pedig van ember aki hajlandó és megteheti, hogy kifizeti az árát, de rajtad is csodásan mutatna. Nem érdemes elérhetetlen dolgok után vágyakozni, inkább a hasonló értékeket keresd az ismeretségi köröd bővítésével, és gondolkodj el azon mi vezethetett a történések ilyen irányú alakulásához. Próbálj meg nem hazudni magadnak.
2018. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!