Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan oldanátok meg a külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg a külön költözèst, hogy ha mindkét fél maradni akar a jelenlegi albèrletben?

Figyelt kérdés
Szakìtottunk. Albérletben lakunk. Azt tudni kell én vettem mindent, úgy mint porszívó, mikro, polcok, edények stb. Illetve azt is tudni kell, hogy volt páromnak nincs munkája, mégis azt akarja, hogy én költözzek el. Azt is hozzá tenném, hogy a szerződés csak az én nevemen van. Annyira hideg a hangulat, annyira hűvös. Azonban mégis ragaszkodik ahhoz, hogy ő maradjon. Erre van jó megoldás?

2021. márc. 26. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Mivel szerződést te kötöttél, így ő akár fejre is állhat, akkor is te maradhatsz csak ott.
2021. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Jog szerint a tied a lakás, szóval ő költözik.
2021. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Savlekotő ***** válasza:
81%
Igen zárcsere,vagy marad de akkor ismerkedik a munka világával ha be kell fizetni a dolgokat,amiket te vettél azt ne hogy ott hagyd- eddig ő is fizette a részét vagy csak te,mert akkor gyanítom ez tipik lakhatási dolog volt részéről.
2021. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Te maradhatsz ha a te neveden van a szerzödes.

Ha nem ért a szóból rakasd ki.

2021. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

1-2-3.


De a kérdező szerintem arra is kíváncsi lenne, hogy milyen módon kényszerítheti akkor az exét elköltözésre? Csak úgy, ha verőembereket fogad?

2021. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Az marad, akinek a szerződés a nevén van. Ha szólsz a tulajnak, kiteheti.
2021. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez így akkor elég egyértelmű, te neveden van a szerződés, te vettél oda dolgokat, neki meg csak annyi érve van a maradás mellett, hogy nincs kedve elköltözni. Ez édeskevés, ebben a helyzetben ő csakis akkor maradhat, ha te engedsz neki és inkább elköltözöl, csak hogy elkerüld az ezzel járó konfliktust.
2021. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
És miből fizetnè az albérletet, ezt kérdezted már tőle?
2021. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

2.


Nem az övé a lakás, hanem övé a bérlési jog. A lakás a főbérlő tulajdona...


Kérdező


Aki a szerződést aláírta annál marad a jog arra, hogy bérelhesse. Viszont valakit kitenni a lakásodból sajnos nehezebb, mint elsőre tűnik. A rendőrség elég balfék ilyen téren, ők csak akkor kemények, ha kilakoltatni kell az időseket.

2021. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél fel egy csajt/pasit mint a követketző párod, utána magától fog csomagolni.
2021. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!