Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi hiányzik nektek legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányzik nektek legjobban a volt (vagy a jelenlegi) párkapcsolatotokból?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon fontos az együtt töltött minőségi idő, de ugyanúgy a szabadság tisztelete is lényeges mindkét fél részéről.


8 hónapja léptem ki egy 4 éves kapcsolatból, és most tavasszal hiányzik legjobban egy csomó dolog, ami az együtt töltött minőségi időhöz kapcsolódik.

Pl. a tavaszi reggeleken tök jókat lehet együtt különböző reggeliz helyeken reggelizni, kirándulni egész Magyarországon, vagy éppen csak a helyi busszal elmenni Normafára, hegyi kirándulóhelyekre. Hiányoznak a közös főzések, az együtt töltött hétvégék sora, színházi előadások, közös futás a Margitszigeten, stb.


És nem a konkrét személyt hiányolom, hanem azt, hogy mindezt egy olyan emberrel éljem meg, aki nem csak a társam, hanem a legjobb barátom is.


Nektek mi hiányzik a legjobban?


2019. ápr. 1. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Többet foglalkozzon velem. Több szex
2019. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
A régi nagy kefélések.
2019. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem érzem úgy, hogy a lelki társamat találtam meg a páromban. Ennek eére jól elvagyunk, de néha hiányolok valamit. Talán a tartalmas beszélgetéseket. Többnyire szereti egy-két szóval letudni a kérdéseimre a választ. Én sem vagyok egy locsi-fecsi, de én az az az eléggé elmélkedős, agyalós típus vagyok és szeretem a lelkizést, szeretek beszélni az érzéseimről, az élményeimről, hogy mikor hogyan élek még egy adott pillanatot, szituációt. De sajnos a barátom nem igazán vevő az ilyen jellegű beszélgetésekre.
2019. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#3-as vagyok. A helyesírási hibákért elnézést.
2019. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem hianyzik az egesz
2019. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy az első kettőnek csak a szex hiányzik, biztosan szuper kis kapcsolatok lehettek, ha már nem volt emlékezetes belőle.
2019. ápr. 1. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Szex. Meg talán egy kicsit több együtt töltött idő, de azt még meg is oldanánk... viszont a szex egy ideje borzalmas és nagyon kevés, először egy elhúzódó fertőzés állt az utunkba, azóta pedig a fogamzásgátlótól van minden bajom és 0 libidóm, jelenleg keresünk más megoldást, ez így élhetetlen.

És nem kell a cinizmus, nagyon jó a kapcsolatunk, de most mit írjak, ha egyszerűen a szex az, ami régen működött, most meg már nem, és ez zavar mindkettőnket? :)) Minden mást megoldunk.

2019. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4es teljesen egyet ertek veled. Igazából tökjól elvagyunk. Igaz olykor egymásnak esünk es veszekszünk de ezek nem komolyak. Nőkent mondom úgyhogy tenyleg nem...de nem ő az aki az igazi masik felem. Sosem döglöttem meg erte, viszont annyira sosem volt rossz h szétmenjünk. Ritkan van tartalmas beszélgetésünk. Ritkán tudjuk elvezni az együtt töltött időt. Hianyérzetem van a szexben, a romantikában, vágyban. Most nincs itthon hetek óta, de nem is igazán hianyzik. És ez azért rémisztő.
2019. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!