Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jelenlegi párom vagy az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi párom vagy az exem?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy fél éves párkapcsolatban élek, nincs nagy szerelem a részemről, viszont rettenetesen tisztelem a jelenlegi párom, mert nagyon korrekt minden téren. Az exem volt az első nagy szerelmem 4 évig voltunk egyutt kicsit kihult már a végére és azért szkitottam vele másfél éve, mert eleg nagy volt a szaja, volt hogy egy uj tarsasagba vittem es azert mondott egy ket olyat, hogy rosszul ereztem magam. Ez eleg gyakori problema volt.

Aztan a szakitas utan fel evvel elkezdtem iranta erdeklodni, az akkori parja szakitott is vele ez miatt. Ott volt neki a lehetoseg, hogy osszejojjon velem meg1x, de egy masik csavoval jott ossze. Ahogy komolyabbra fordult a jelenlegi parommal, egybol elkezdett orantam erdeklodni, szakitott is a parjaval es bevalotta, hogy meg szeret. Jelenleg érdekel nagyon meg az exem, de nem tudom, hogy erdemes lenne otthagyni a jelenlegi parom egy kis erdeklodes miatt.

Mondhatjatok, hogy gyoker vagyok es hulyitem a parom, jobb lenne, ha szakitanek vele. De en ugy alltam bele a kapcsolatba, hogy hatha kialakul a szerelem. Inkabb csak egy tiszteleten alapulo szeretet alakult ki, illetve a szexualis vonzalom megvolt.



2019. szept. 16. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha okos lennél,akkor se az exed se a jelenlegi.

Az exeddel valószinű egy idő után megint előjönnének a problémák,a jelenlegit meg becsapod, mert nem igazából szereted.

2019. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Exeddel együtt voltatok, nem ment. Volt lehetősége, hogy újrakezdjétek, de mást választott. Most, hogy az a 2-vel utánad lévő másik se vált be, menne vissza hozzád. Azt se tudja kit, mit akar, és nem szeret téged, csak önmagát. Ha normális kapcsolatot akarsz, hagyod a francba, mert ugyanúgy nem lesztek előrébb, csak még egy kicsit kínozzátok egymást.

A párodat is jobb, ha elengeded. Már pusztán azért, mert elkezdted komolyan fontolgatni, hogy elhagyd az exedért, akivel TUDOD, hogy nem működött a dolog. Nem vagy boldog mellette, nem szereted eléggé, és előbb-utóbb elhagyod majd másért, mert sose fogsz tudni azzal a hiánnyal élni hosszútávon, amivel most.

Nem ciki meg szégyen szinglinek lenni. Sokkal rosszabb egyik nem működő kapcsolatból a másikba menni, és semmit se tanulni belőlük.

2019. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik se.A mostani párodat nem szereted,az exed csak hűlyit.Akkor inkább egy harmadik.
2019. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg azt hiszem, hogy a szerelem hianyzik az eletembol. A volt baratnomnel keresem, de a mostaniban minden megvan, talan egy picit ingerszegeny a kapcsolatunk szamomra, lehet ez az oka, hogy csak szeretet alakult ki es szerelem nem.


Erdemes élni fiatalon parkapcsolatba szerelem nelkul? Vagy hasznaljam ki? Mert 40 evesen ugysem lesz mar rozsaszin kod? Egyaltalan lehetek egy 3. Emberbe szerelmes, ha az exem korul porog az agyam?

2019. szept. 16. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik se.
2019. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegit el kéne engedni. Aztán pöröghetsz az exeden, ha akarsz, de ez így gáz.
2019. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az exet választanám. A jelenlegit semmiképp sem. Túl rövid az élet ahhoz, hogy szerelem érzése nélkül éld meg, miért fosztanád meg magad ettől. Az ex szeret, különben már szóba sem állna veled, ez tapasztalat. Konfliktusok mindenhol vannak, csiszolódjatok, alakuljatok egymáshoz. Ha szereted nincs is mit kérdezni. Mostani párod is meg fogja élni majd mással, ezt engedd meg neki, magatoknak pedig azt, ami ritkán van az életben: KÖLCSÖNÖS SZERELEM amiből kölcsönös szerelemszeretet lehet :)
2019. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fhú b_sszus! Keress valami harmadik opciót! 😃


Vagy ha cssk dugni akarsz, akkor mindkettő egyszerre...

2019. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy van meg a mostaniban minden. Beszélj az exeddel.
2019. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!