Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszafogadnátok a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok a barátotokat, ha szakítás után megkeres, hogy újra szeretné kezdeni viszont kiderül, hogy amíg külön voltunk szexelt más nővel és randizott többször?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. A párom, azt mondja, hogy szeret, szeretné ha egy pár lennénk újra, viszont szakítás után 2 héttel lefeküdt más nővel többször is és randizott szinte az első naptól más lányokkal. Bevallotta. Nem tudom, ezek után mennyire lehettek mélyek az érzései irántam, ha azonnal más nők kegyeit kereste.

2021. márc. 30. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy mit csinált, ha szakítottunk, de ha szakítottunk, hozzám nem jön vissza.
2021. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Együtt voltatok? Nem? Akkor mi a kérdés? Nem csalt meg. Szeretnéd egyáltalán újrakezdeni? Vagy csak kifogást keresel? Szereted egyáltalán? 🤷‍♂️
2021. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ki szakított és miért?
2021. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, mert a szakítás után egyből mással dugott, hanem mert a szakításnak oka volt és az nem fog elmúlni/megoldódni pár hét alatt. Ha ő szakított, akkor sosem tudnék benne megbízni, meg egyébként sem akarnék együtt lenni olyannal, aki így játszadozik az érzéseimmel, és nem az van, hogy átgondolja a döntéseit, mielőtt még meglépné őket, ha meg én szakítottam, akkor meg mégis miért akarnék ismét összejönni vele? Szóval ez teljesen független attól, hogy mással lefeküdt, bár nyilván nem vet rá jó fényt.
2021. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A szakításnak oka volt. Szóval én nem.
2021. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha már egyszer szakított, nem kezdeném újra vele, és szakítás után nem érdekel mit csinál a másik .
2021. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

ha szakítottatok akkor semmi közöd hozzá, kivel volt és hány emberrel feküdt le.

Mintha tilos lenne szakítás után mással együtt lenni.... :)


Nem tudom egyszerűen nagyon hülyén gondolkodsz már bocsi :) De nagyon vicces felfogásod van.


Szerintem pont megérdemlitek egymást.

2021. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
ezek a nem voltunk együtt mert szakítottunk párnapra, pár hétre, 1 hónapra féle mással dugok sztorik majd vissza nyalás nekem egyértelműen jelezné azt hogy annak az embernek nincs még elég érettsége egy kapcsolathoz, legyen nő vagy férfi nem számít !
2021. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Igazából szerintem az, hogy a szakítás után kivel volt nem érdekes a kérdés szempontjából. Lehet pont azért jött rá, hogy te kellesz neki, mert randizott másokkal. Olyan szempontból még hasznos is, hogy nem azért rohan vissza hozzád, mert fél, hogy egyedül marad, pont hogy lett volna más opciója mégis téged keres most. Inkább azt gondold végig, hogy meg tudsz e bízni benne, hogy nem dönt újra úgy, hogy lelép, legalábbis ha ő szakított. Na meg, hogy a szakítás okát mrg tudjátok e oldani. Ha mindkettőre igen a válasz akkor ne azt nézd, hogy a szakítás után mit csinált, hanem dolgozzatok a kapcsolaton.
2021. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!