Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti visszafogadnátok az exeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszafogadnátok az exeteket ha úgy alakulna? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 2 eve jartunk fel evet kb , azóta is egyetlen nagy szerelmem volt, hiaba volt mar baratom azota. 3 honapot kellett volna mar csak kibirni hogy egy varosban lakjunk (mentem egyetemre) , mert ez alatt az ido alatt tavkapcsolat volt. Es azert lett vege mert elbizonytalanodott, meg nem tudtuk elegszer latni egymast. Utana amugy joban voltunk beszeltunk kivel mi ujsag. 2 baratnoje volt utanam de ahogy irta nemreg egyik rosszabb mint a masik . Most meg -bar nem tudom meg megitelni biztosra- ugy viselkedik (talalkoztunk par napja ) mintha esetleg ujra akarna kezdeni...

Szerintetek ha ugy alakul érdemes megpróbálni, vagy igy ne? Mert ez azert eleg vicces hogy nem talalt ugymond nalam "jobbat" aztan jonne vissza. Nem akarom hogy hulyenek nezzen . (Ekezetek hianyaert elnezest)

Esetleg tapasztalat valaki?



2016. nov. 1. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szigoruan az en velemenyem, sajat tapasztalat alapjan, de az a kapcsolat, ami nem bir ki 3 honap tavolsagot meg ugysem hogy kozben azert talalkoztok tobbszor is (felteszem ez ido alatt te nem Chileben voltal, mig o Bangladesben), egyaltalan nem eros, es felesleges erte erolkodni, mert pont annyit er. Aki tenyleg veled akar lenni az nem fog elbizonytalanodni, csak mert nem lat pl. 2 hetig.
2016. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az én exemmel ilyen helyzetben max már csak valami szexkapcsolat jellegűt tudnék elképzelni.
2016. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az szép, ha így utólag kezd el értékelni. Az előző hozzászóló is rátapintott a lényegre. Nem erőltetném a helyedben.
2016. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Az 1# hozzászólóra gondoltam, most látom, hogy más is írt közben előttem. :)
2016. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs szabály. ha odahúz a szívetek próbáljátok meg. de tényleg sok ilyen végződik megint szakítással gyorsan.
2016. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!