Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezek után visszafogadnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után visszafogadnátok? 23/F

Figyelt kérdés
6 évig jártam a barátnőmmel, együtt is éltünk. Minden jó volt, már lassan tervezgettük az esküvőt és a gyerekeket, csak előbb be akartuk még fejezni az egyetemet. De pár hónapja elmentem egy családi nyaralásra, közben pedig a barátnőm megcsalt a legjobb barátommal. Amikor hazaértem, a barátnőm megkért, hogy költözzek el, mert ő most át akarja gondolni a dolgokat. Nyilvánvaló volt, hogy ezek teljesen szerelmesek egymásban. Én nem akartam szakítani, mert nekem ő az első barátnőm és vele képzeltem el az életemet. Megbeszéltük, hogy akkor tartunk 2 hónap szünetet. Eltelt a 2 hónap és a barátnőm még mindig nem tudta, hogy kivel akar maradni, így hivatalosan szakított velem is, meg a barátommal is. Azóta viszont állandóan keres és találkozni akar. Azt mondta, hogy velem akar maradni. Én nyilván szeretem, de ezek után nem tudok az első szóra ugrani... Szerintetek mit csináljak? Lehet még ezek után jó ez a kapcsolat? Érdemes megpróbálni rendbehozni?

2015. ápr. 24. 15:41
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a barátommal azóta is találkozgat...
2015. ápr. 24. 15:43
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Tuti nem.
2015. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Én nem folytatnám vele. De persze ez én vagyok, lehet te mégis megtennéd. Nem lennék képes újra bízni benne, pláne, hogy 6 év után ilyet tesz. Vagy ha mégis, azt a bizonyos bizalomfalat teljesen elölről kellene kezdenie újraépíteni. Mellesleg bemostál legalább a "legjobb barátodnak"?
2015. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha a barátoddal is találkozgat,akkor téged nem szeret eléggé! Hagyd a francba! 19/L
2015. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%

Én a helyedben a következőt csinálnám: Keresnék egy lányt, akivel el tudom képzelni, de nem tervezném olyan hű de komolyra a kapcsolatot, persze ezt vele is megbeszélném, erre tökéletes indok lehet a kérdésedben említett lány.Ezek után megnézném, hogy mennyire működik a dolog egy másik lánnyal, mint ahogyan ő is tette, és értelem szerűen azt "választanám", amelyik lánnyal jobban működik.


Ennek az előnyei:

-Új lánynál kapásból "tiszta" lappal indultok.

-Ha eleinte nem tekintesz rá olyan komoly kapcsolatként és az új lány sem, akkor nem sértődik meg, hogyha az előzőt választanád.

-Hogyha jól működik, akkor találtál egy új, normális, rendes, aranyos, etc...barátnőt, aki talán nem fogja eljátszani veled ugyan azt, amit az előző.


Le lehet pontozni, hogyha valaki ezt szemétségnek tartom, de én nem tartom fairnek azt, amit a lányok/nők EGY RÉSZE művel a fiúkkal/férfiakkal.Csinálnak valamit, nem gondolnak semmiféle következményre, de a másik fél részéről ÁLTALÁBAN nem tűrik el, hogyha ugyan azt eljátsszák velük.

2015. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Kizárt, és jobb is így. És ne ma szex miatt, hanem mert szakított, és elbizonytalanodott a barátod miatt.

A hűsége ingott meg. Közel sincsen meg a "vele akarom leélni az életemet", ez nem stabil, nem atombiztos kapcsolat volt köztetek.

Erre biztosan nem szabadna azt mondanod, hogy oké, akkor holtomiglan, mert szinte biztos, hogy válás lesz belőle X év múlva, ahogy szakítás lett 6 év után.


Azt vedd feleségül aki veled gondolkodik rendületlenül, függetlenül a körülményektől. Akinek soha nem is kérdés, hogy veled akar e élni!

2015. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem mostam be neki... A srác olyan, mintha a testvérem lenne... Meg láttam rajta, hogy baromira szégyellte magát... De persze azért megmondtam neki a magamét... Meg nyilvánvaló volt, hogy ezek fejvesztetten szerelmesek.
2015. ápr. 24. 15:49
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél már ekkora papucs bmeg. Félrekefél ráadásul a havaroddal, ő rúg ki a kégliből és akkor most úgy tesz mintha valami apróságról lenne szó. Menjen a k...anyjába. Én meg is vettem volna a helyedben. Ráadásul első csajos. Ideje kiélni magad.
2015. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
fuj tudod ki csalná meg a pasiját én biztos nem gusztustalan egosita az ilyen csak saját magára gondol.Ö téged nem szeretett,csak kihasznált
2015. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
egy csaj véget veszekedni ,nem a barátja volt a hibás csak hanem a barátnöje
2015. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!