Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell szakítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Kicsit fura lesz de próbálom rövidre fogni.


27 éves vagyok de még sosem szakítottam lánnyal. Eddig három komoly kapcsolatom volt amik több évig tartottak de (sajnos) mindig engem dobtak, ez így alakult.


Most fél éve együtt vagyok egy lánnyal. Nagyon kedves, normális, okos lány, de nem vagyok belé szerelmes. Egy nagyon jó barátként tekintek rá, de nincs meg a vonzalom. Nagyon durva lelkiismeret furdalásom van emiatt és szó szerint szégyellem magam. De valójában így nincs értelme a kapcsolatnak ez tény. Viszont szegény lány tudom, hogy szeret és nem akarom, hogy szomorú legyen.


Mit tennének a helyemben? És, hogy lehetne a szakítást úgy eszközölni, hogy ne fájjon neki? Persze ez szerintem lehetetlen, de ha tudtok kérlek segítsetek.


Köszi!


27/F



2021. márc. 28. 03:19
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Csak őszintén van értelme. Fájni fog, de sokkal jobb, mint ha hitegetnéd és mellébeszélnél, mert akkor még sokáig reménykedni fog és nem tud olyan gyorsan túllépni.
2021. márc. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Egyet biztosra mondhatok. Ne sajnáld, nőket nem szabad. Fordított helyzetben ő nem tökölne, simán átgázolna rajtad.
2021. márc. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Kerdezd meg tole.


Nekem sokatvsegitett hogy fokozatosan volt levezetve. Azaz nem egyik pillanatrol szűnt meg a masikra mint aki meghalt. Hanem még szexkapcsolatban voltunk lattam rajta mennyire hideg velem, hogy csak jön megy es menekul stb, fokozatosan le tudtam jönni a sracrol.


De. Ez más lánynál máshogy működhet..

2021. márc. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod úgy eszközölni, hogy ne fájjon neki, de minél tovább húzod annál rosszabb lesz. Beszéljetek egy komolyat, vazold a helyzetet, lehet ő is ugyanígy érez, ha mégsem, akkor határozottan szakíts.
2021. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
70%

Végtelenül egyszerű: van az a kis zacskó mogyoró a làbad közt. No, azt elkezded masszírozni, és addig folytatod, mígnem tököknek lehet őket nevezni.


Akkor a làny elé àllsz és megmondod, h sosem voltàl belé szerelmes, csak kihasznàltad, mert figyelemhiànyos kisgyerek vagy.


Igazàn nincs mit, ötezer lesz!

2021. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Smsben
2021. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

SMS-ben elég nagy gyávaság. Szerintem őszinte beszélgetésekkel.

Nem bántóan is meg lehet oldani ezt.

2021. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy leírtad ide.


Ha nem vagy szerelmes, akkor valószínűleg érzi is. Az ilyen azért feltűnik az embernek. Szerintem közel sem lesz akkora meglepetés számára, mint gondolod. Ő is őrlődhet magában, hogy mi bajod lehet vele.


Ne rabold az idejét, ha úgysem vele tervezed a jövődet.

2021. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Mielőtt teljesen szakítanál vele, az utolsó mondjuk 3 alkalommal kezdd el mondogatni, hogy szereted, de nem szerelemmel. A 2. alkalommal már azt is mondhatod, hogy jobb lenne mindkettőtöknek, ha szerelemmel szerethetnél valakit, meg ő is. Ekkor bizonygatni fogja, hogy ő szerelemmel szeret.Erre mondhatod, hogy tudod, de neked az hiányzik, hogy te nem vagy szerelmes. A 3. alkalommal már mondd meg nyugodtan, hogy jobb lenne, ha újból csak barátok maradnánk, csak ritkábban találkoznánk, de te fel fogod hívni egy héten egyszer, hogy elmesélhesse, mi történt vele, két hónapig hívjad hetente egyszer, aztán kéthetente egyszer, de ne találkozz vele. Végül már csak havonta egyszer, és a két-három havi telefonhívás megmaradhat. De ha minden telefonhíváskor személyes találkozást akar, akkor mondd meg neki, hogy telefonálni sem fogsz, ha nem tud barátként tekinteni rád.
2021. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!