Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha voltatok már nyáron szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltatok már nyáron szerelmesek, dúlt a love, megvolt a Feeling, mikortól kezdődtek el a problémák ?

Figyelt kérdés
A volt párom 2.5 év után lelépett,nem szeretném részletezni .... Rá 4 hónapra új kapcsolata lett ahol látszólag rettenetesen dúl a szerelem. ( Minden héten kiteszi Facebookra ) újra fiatalnk ,szabadnak, szerelmesnek érzi magát. Én meg arra várok / vágyom hogy szakitsanak. Ehhez csak a megfelelő időben kell rairnom. De mégis egy új szerelemben mikor merülnek fel az első kisebb - nagyobb problémák? Hány hét / hónap elteltével?

2021. ápr. 12. 13:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Bő egy év kb.

De minek olyannal élni aki otthagyott már 1x?

2021. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha az új párja előtt 4 hónapig külön voltatok és ezen idő alatt nem jöttetek össze, akkor miből gondolod, hogy ha ráírsz, össze fog jönni veled? Hiszen nem egyik kapcsolatból ugrott a másikba, eltelt 4 hónap!


Illetve, miért akarod tönkretenni a boldogságát? Miért fáj neked, hogy mással boldog? Lépj tovább és keress valakit, akivel te is boldog lehetsz.

2021. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hmmm....fáj ,mert nem érdemli meg .
2021. ápr. 12. 13:18
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd össze magad és viselkedj felnőtt nőként! Ha lesz is náluk hullámvölgy (mindenütt van), akkor sem fog a karjaidba rohanni, ha egyszer már nem kellettél neki.
2021. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ebben nem vagyok olyan biztos mivel már ezerszer visszajött.. de van sajnos egy csúnya sztorim hozzá. Azt hittem tulleptem rajta ,de sajnos mégsem . Mindjárt küldöm
2021. ápr. 12. 13:27
 6/22 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 12. 13:28
 7/22 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mikor jönnek elő a problémák, hiszen azokat úgyse teszik a kirakatba. Gondolkozz már, hogy tényleg megéri-e magad megnyomorítanod ezzel a viselkedéssel, vagy ezt az energiát inkább valami hasznosabbra fordítod, pl. a túllépésre. Nem az ő érdekében, a tiédben.
2021. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szakszerű segítségre lenne szükségem ahelyett hogy ide írogatok ... Pár napja már jobb volt ,aztán ismét láttam egy képet ... Azóta teljesen kivagyok
2021. ápr. 12. 13:30
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ősszel voltam egyszer és tavasz végéig volt kellemes, nyáron pedig szétzúzódott az egész.


Ha mai környezetemben történne akkor nem zúzódna szét, mert már van légkondim. Viszont anélkül szinte csak szenvedek és haldoklok nyáron - gyűlölöm a meleget. És olyankor elviselhetetlen vagyok még saját magamnak is.

2021. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De mi a fenéért nézegeted a profilját, miért nem lépsz tovább? Jó kínozni magad?
2021. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!