Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy szerelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szerelmesen szakítottatok?

Figyelt kérdés

Szerelmesek voltatok, de valamiért nem működött, ezért muszáj volt?


Tegnapelőtt szakított velem a barátom, mert nagyon mérgező kapcsoltunk volt, egymást küldtük a padlóra. A végén már egymást fenyegettük öngyilkossággal.

Az én hibám nagyrészt.

Azt hittem, sosem vesztem el, nem tudtam változni, de most, hogy vége és bármit megtennék, nincs esély, letiltott mindenhonnan, a számomat is, könyörögtem, hogy oldjuk meg, de nem. Mindig eddig ő volt, aki minket összetartott. Mindegy mennyire bántottam meg, ő azon volt, hogy csak együtt működhet. 1 évig bírtuk.

Úgy köszönt el, hogy azt mondta még mindig ugyanolyan erősek az érzelmei,de el kell fogadnom a döntését.

3 napra még párkapcsolati terápiára akart velem menni, és azt mondta, belehal, ha elveszít, másnap meg ő szakított. A fenyegetőzéssel őt teljesen összetörtem, még dolgozni se tudott bemenni.


Volt már valaki így? Mi jött ezután? Kerestétek utána még a volt párotok?

Csak arra vágyom, hogy hívjon fel, hogy beszéljük meg. Most először érzem, hogy képes lennék más lenni. Hétfőn megyek pszichológushoz, azért, hogy változzak, nagyon akarom!

Szerintetek ezek után még van esély arra, hogy írjon?


24L


2019. szept. 13. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen. Mérgező kapcsolat volt, ahogy a tiétek is. Nem volt hajlandó kezeltetni a kisebbségi komplexusait és a kötődési zavarát és az ezekből eredő féltékenységével és bizalmatlanságával majdnem tönkretett engem is. Nem volt más okos döntés ebben a helyzetben, előtte próbáltam menteni a menthetőt, de egyedül nem mentem ezzel semmire. Utána ő is érzelmileg zsarolt, fenyegetőzött, zaklatott elég sokáig. Nem kerestem soha többet. Ő az egyetlen ember, aki még 10 évvel később is le van nálam mindenhonnan tiltva és akit nem mernék feloldani, akkor se, ha érdekelne, mi van vele. Harag már rég nincs bennem, de más érzelem se, lezártam, túlléptem. Nagy szerelem volt, de még így is életem egyik legjobb döntése volt lezárni.
2019. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy rettentően mérgező kapcsolatom nekem is, ahol a pasi manipulált, meg is csalt. Szakítottam, bár kb örjítően szerelmes voltam. De valahol muszáj volt megálljt parancsonli, az egészségem ment már rá.

Utána egy 1,5 évig se veled-se nélküled, húzd meg-ereszd el játszma ment, ami még rosszabb volt. Mesterien tudott manipulálni.


A helyedben azért mennék a pszichológushoz, mert magamért akarnám, nem a kapcsolatért. Ha érzelmileg érettebb leszel, akkor fog olyan ember jönni az életedbe, aki harmonikus kapcsolatot hoz magával.

Velem ez történt, én hiszek benne, hogy a kemény önismereti munka által végre felnőttem egy olyan párhoz, aki mellett nyugodt vagyok, kiegyensúlyozott és boldog.


28n

2019. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Igen volt. Szerintem fordulj szakemberhez, sokat tud segíteni.

És ide a végére:

[link]

2019. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha muszáj, akkor muszáj. Nem fognak azért változni a dolgok, csak mert én szerelmes vagyok.
2019. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ennek már 4 éve. Szerettem a barátnőmet, de a hülyeségeken való majdnem napi szintű balhéi totál kiégettek. Amikor ez már a tanulmányaimra és a munkámra is hatással volt, valamint a családi életemre, már tudtam, hogy ezt semmi nem menti meg, akkor kezdett megváltozni. És így még rosszabb volt, mert láttam, hogy igyekszik, csak a próbálkozásai üres térbe futnak. Néha örlődök még most is 4 év után, hogy jól tettem-e? Néha úgy érzem, hogy nem, legtöbbször meg, hogy igen. Egy baromság az, hogy akit szerettünk nagyon, teljesen el lehet felejteni...én még mindig érzem, hogy valami ott maradt, annak ellenére, hogy kiégetett sokszor.
2019. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!