Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a férfi részéről az empátia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi részéről az empátia teljes hiánya megfigyelhető minden téren (kisebb és nagyobb dolgokban is) akkor érdemes egyáltalán küzdeni a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Ha problémám van, elmondom neki de nem fogja fel, nem gondolja végig, nem is tudja magát beleélni és azt várja hogy azonnal söpörjem is a szőnyeg alá és legyen minden újra vidám és gondtalan. Amikor meghalt egy szerettem, akkor pedig "békén hagyott" azt mondta keressem ha úgy érzem hogy készen állok rá.


Nekem ez nagyon kiábrándító, vagy velem van baj?



2021. ápr. 16. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp ellenkezőleg. Érdemes küzdeni azért, hogy mielőbb vége legyen.
2021. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is 3 évig voltam vele, szerettem, így bíztam a változásban, kértem is rá. Aztán úgy látszott, hogy egyre inkább odafigyel rám és bíztam benne, hogy sikerül lassan egymásra hangolódnunk.

Mostanában ismertem fel, hogy teljesen hülyének nézett, dehogy figyelt rám, csak úgy tett, hogy ne "hisztizzek" megkaptam mindig, hogy igen, drágám, meg igazad van, másnap reggel (vagy 1 óra múlva...) meg azt se tudta miről beszélek.☹

És teljesen igaza van annak, aki azt írta, hogy teljesen tönkretesz, amíg vele voltam, elvesztettem magam és nem tudok visszatalálni ahhoz aki voltam... hanyatlott az önbizalmam, az önbecsülésem, az emberekhez való hozzáállásom, minden. Érdektelen lettem, olyan mintha megfertőzött volna ezzel a közönnyel! Természetesen befejeztem vele. De nem tudom hogy fogom levetkőzni magamról a rám gyakorolt hatását. 😞

2021. ápr. 16. 18:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo en irtam a 3 evet.. Hat ugyanez az enyem🤣🤣🤣🤣mintha rola irnal.. Teljesen kicsinal tenyleg elveszted onmagad es nehez helyrejonni..

Ugyanez.. Mondott valamit 2 perc nem telt el es letagadta hogy ezt mondta.. Hihetetlen pali volt..

Lefogodtudni vetkozni akarat kitartas, de menni fog:)

2021. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!