Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után az értéktárgyakk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az értéktárgyakkal mit szokás csinálni?

Figyelt kérdés

Ide értem ezüst fülbevaló, nyaklánc, gyűrű.. egyéb személyes tárgyakkal amiket ajándékba adott az illető, mit szokás csinálni? Elrakják/eladják/kidobják?


(Nem szeretném kidobni, és megtartani sem, gondoltam eladnám vagy tovább ajándékozom de az is olyan amilyen - meg nem haraggal váltunk el! Viszont sokat csalódtam így nem szeretnék emlékeket tőle!)



2021. ápr. 16. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Elrakják/eladják

ne ajándékozzad tovább, jobb nem viszont látni ezeket

2021. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
*máson viszont látni
2021. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Akivel szakítottál, az valószínűleg visszakérni nem fogja. Ajándékba kapott dolgokat magadtól visszaadni nem illik. Én is arra szavazok, hogy add el az említett tárgyakat. Egy ékszerész, vagy zálogos biztosan tud azokért adni valamennyit.
2021. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Persze, add zaciba az ajándékba kapott ékszereket. 🤦🏻‍♂️ Biztos ezért kaptad őket.

Ha nem kellenek, add vissza nyugodtan őket. Ha szeretnéd őket emlékbe akkor tartsd meg, de eladni és elrakni a pénzt érte szerintem vállalhatatlan.

2021. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Én eladnám.


Kidobni sajnáltam, megtartani egyáltalán nem akartam. Így eladtam az extől kapott cuccokat és az összes értük pénzt a kutyámra költöttem. Ez azért is esett különösen jól, mert exem mindig zavarta, hogy nem száraz kenyeren tartom a kutyám és aggódott a rá költött pénzem miatt. 🙄

2021. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Na ezért sem veszek semmi drága ajándékot nőknek. Halál felesleges. 😁
2021. ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha amúgy nagyon tetszik, megtartanám. Nem érdekelne, kitől kaptam, csak az, hogy jól áll és szívesen viselem.

Ami nem ebbe a kategóriába esik, azt eladnám.

2021. ápr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Ti nők olyan érzéketlenek tudtuk lenni...Inkább add vissza minthogy pénzé tegyél egy ajándékot.
2021. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Szokások és néphiedelmek...XD
2021. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

5-ös vagyok.

Amúgy teljesen egyetértek azzal, hogy nem kellenek (főleg drága) ajándékok. Az exemnek is mondtam hogy megvan mindenem (még ékszert se hordok) és sokkal többre értékelem ha azt a pénzt a közös időbe fektetjük, például ha szülinapom van, együnk valahol vagy menjünk el kirándulni. Ha nagyon akar, adjon mellé egy csokor virágot. És inkább a szeretet, odafigyelés, megértés legyen meg a kapcsolatunkban. Talán találok majd olyan férfit, aki szintén így gondolja és nem porfogókat ad, hanem minőségi időt...

2021. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!