Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Működhető dolog szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhető dolog szakítás után a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottunk barátommal a korkülönbség miatt. A szex nagyon jó volt köztünk. Már eltelt annyi idő, hogy kicsit alábbhagyott a szonorúságom és látom a jövőmet nélküle. Gondoltam megkérdezném, hogy nem lenne e kedve összejárni néha. Nem kell a romantika meg az együttalvás. Csak szex semmi más. Nem akarok idegent keresni mert nekem sok idő míg összeszokok valakivel annyira, hogy élvezzem a szexet. Szerintetek működő dolog lenne? Az lenne az egy feltételem, hogy amint az egyik fél már csak találkozgatni kezd valaki mással azonnal hagyjuk abba örökre. Jelenleg egyikőnknek sem az új kapcsolat keresése a cél, mindketten el vagyunk foglalva a munkánkkal. Azt is beláttam már, hogy valóban nem mükődött ez a kapcsolat.

Részemről működne a dolog szerintem. Valaki volt már ilyen helyzetben? Neki működött?



2021. ápr. 19. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem így van 5 éve kb és müxik
2021. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
én mint lány, azt tudom mondani hogy nem működne nekem. én az érzéki oldalát keresem a dolognak, és az érzelmeket. fontos hogy ne csak bedugja, igénylem hogy mást is csináljon a férfi. mivel itt egy kihűlt kapcsolat után kellene történnie a dolgoknak, bevallom, nekem nem menne. kihasználva és megalázva érezném magam, hogy valaki aki nem is érez irántam, megfektetett. ha mégis megtörténne max 1x, mert annyira szerelmes vagyok még, és csak azt érezném hogy ürítésre használt, bizony még ki is ábrándulnék ott helyben. soha többet nem tudnék vele lefeküdni. tehát összefoglalva : hosszabb távon egymást és főleg magadat nyomorítod meg. a döntés a tied.
2021. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!