Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatból kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból kialakulhat kapcsolat? Működhet?

Figyelt kérdés

Van egy felnőtt, tapasztalt férfi! Saját bevállása és tapasztalatia szerint alkalmatlan kapcsolatra! Folyamatosan szexkapcsolatokat tart fent! Kerüli a bonyodalmakat és érzelmileg és próbál független maradni! Ugyanakkor vágyik a komoly kapcsolatra, de tul önző és nem tud alkalmazkodni és mintha folyton új kihívásokat keresne! Mintha nem találná a helyét! Néha azt érzem rajta hogy ő lesz az az ember, aki bárkit és bármit megkaphatna de majd öregkorába egyedül fog maradni és azon siránkozik hogy nem találta meg a másik felét, pedig megtalálhatta volna, csak elengedte vagy ahelyett hogy megbecsülte volna nem foglalkozott vele!

És van egy nő, aki folyamatosan csalódott a kapcsolatokba, mindig nagyon megválogatta kivel kezd kapcsolatot de folyton mellé nyúlt! És mindig tul önző és hiu volt, hogy ezt időbe belássa ezért elég sokat szenvedett, fél a kapcsolatoktól és fél elkötelezni magát!

Nos a történet annyi hogy ez a férfi és ez a nő szexkapcsolatba bonyolódott /1év/ aztán a nő rájött hogy bármennyire is nem akarta beleszerett a férfiba elmondta a férfinek hogy neki ez így már nem működik és többet akar a férfi megijedt mert ő is kezdett érezni neki is több kellett volna, de félt hogy felborul a megszokott élete és mi lesz a rosszul végződik stb. stb. megszakadt a kapcsolat! 2hónap mulva a férfi felkeresi a nőt, következőt mondta "Berobbantál az életemben és felforgattál mindent, már nem kell az ami régen volt, de azt se tudom biztosan hogy ezt akarom csak azt tudom hogy őrülten hiányzol és kellessz nekem és próbáljuk meg együtt!"

És most nem tudom mi legyen! Erre vártam, hogy vegye észre milyen jók vagyunk együtt, de nagyon félek a csalódástól félek hogy kihasználna és megbántana! Rájönne, hogy mégsem működik és én itt maradnék újra összetört szívvel!

Szerintetek mit kellene tennem? Lehet egy szexkapcsolatból kapcsolat? Lenne esélyem egy ilyen férfival?

Kérlek írjatok véleményeket! És azt külön megköszönném, ha személyes tapasztalatokat is írnátok!


27/N


2011. máj. 13. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
ne reménykedj.
2011. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Felejtsd el,úgy,ahogy van. Szexkapcsolatból nem sül ki semmi jó. normális kapcsolatot csak úgy lehet kezdeni,ha ISMERED a férfit,akivel vagy. ha érzed,hogy kihasználna,akkor meg mit hajszolod? felesleges,csak magaddal cseszel ki. inkább keress magadnak egy olyan férfit,aki elfogad,szeret, meg akar ismerni, VELED akar lenni,és nem csak azzal,ami a két lábad között van,már elnézést.
2011. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
haha..
2011. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Akkor én leszek az ellenpélda: szexkapcsolatnak indult, nem is akartunk mást (eleve nem is egy országban éltünk, havonta pár nap-1 hét erejéig találkoztunk, az is munkakapcsolat volt..), ugorjunk 11 évet az időben: ő, én, 4 gyerek, egy macska, teljes boldogság :)
2011. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Jobb, ha elfelejted, sajnos 0,000001% az, akinek bejön. A te eseted nem tűnik biztatónak, spórold meg magadnak a fájdalmat!
2011. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Ha erre vártál és akarod, hát tessék, legyetek együtt !

A csalódást nem tudod elkerülni, bármilyen élethelyzetben elérhet. Viszont nem óvhatod mindig magadat, mert akkor öreg korodban te is magányos leszel, ahogy fentebb leírtad a férfiről.

Nálunk más nehézség miatt volt eleinte kétség, de kár azon agyalni, hogy mi lesz, ha nem sikerül. Akkor majd mérlegeled, feldolgozod és mész tovább az úton. A saját boldogságodért te vagy a felelős, szembe kell nézned a kockázati lehetőségekkel. Viszont az már jelent valamit, ha a felkeresett és téged akar. Ne hagyd elveszni őt a félelmeid miatt. Kihasználhat egy barát, egy ismerős, akár a szülők is. Viszont nem zárkózhatsz el folyton, csak azért, hogy nehogy sérülj. Benne van a pakliban. Na és? Felnőtt, értelmes ember vagy, túljutsz a nehézségeken te is.

Sok boldogságot!

24N

2011. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kialakulhat, működhet, de ez így nem normális, állítsd döntés elé! Ha fontos vagy neki, akkor melletted dönt, ha nem, akkor hagy elmenni!

Fél a kapcsolatoktól, ezért nem érez valaki? Ilyen hülyeséget még életemben nem hallottam...

2011. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

óó..én teljesen átérzem.egy éve vagyok ugyanigy.

_Már én sem tudom jo ez igy vagy hagyjam a fenébe.

22L

2011. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez a dolog először is azért veszélyes, mert szerintem te elsősorban azért vagy úgy oda ezért a fickóért, mert nem adja be a derekát :) én is ilyen vagyok... tudom hogy ez nagyon vonzóvá tud tenni egy pasit :)


Viszont, ha már így alakult, és volt a szünet, és most megkeresett téged, mégis mit írt, hogy képzeli? mert nekem úgy tűnik, hogy kvázi fel akar vállalni. Eddig nem tudom milyen volta kapcsolat, hogy csak feljárt hetente egyszer dugni? :) már bocs. vagy mentetek is közös programra? barátok, vacsora, séta bármi... Vagy nála a szexkapcsolat azt jelenti, hogy több ilyen nőhöz jár?

És most hogy keresett meg? írt egy levelet, vagy találkoztatok?


Szerintem találkozz vele, és kérdezd meg hogy mit gondol, hogy képzeli akkor a kapcsolatot. Ha hetente többször találkoztok, nem csak szexre, és egyikőtök sem szándékozik másokkal ismerkedni, ha segítséget kérsz tőle, akkor számíthatsz rá, akkor szerintem ezt akárminek is nevezzük, attól még ez egy komoly kapcsolat.


Majd írd meg mi lett a beszélgetés eredménye :) drukkolok :)

32/N

2011. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelj: eltelik 5 év. Melyik tudattal tudnál jobban együtt élni? a: volt egy lehetőségem, de nem mertem élni vele, mert féltem a csalódástól. b: volt egy lehetőségem, éltem vele, csalódás lett a vége, de legalább tudom, mi lett. Én a másodikat választanám, de ezt neked kell tudnod.
2011. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!