Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működhet így egy szexkapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így egy szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit a neten. Hát 200km van köztünk. Engem nem érdekel a távolság sem. Már találkoztunk is és együtt is voltunk. Azt mondta,hogy tetszem neki meg kedvel,szoktunk telefonon is beszélni,már mondta ,hogy ha gondolom és szeretnék még vele lenni ,akkor találkozhatunk. Nekem ő nagyon tetszik és nem szeretném elveszîteni,csak foglalt. Tudom ,hogy nem a legjobb ,de én akarom őt. Helyes lenne így vele lenni?
2021. márc. 30. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem szexkapcsolat, te bele vagy esve.
2021. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Többet gondolsz ebbe az egészbe szerintem
2021. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy nem rosszból, de parányit reménykedem ilyenkor, hogy a hasonló embereknek tönkreb@ssza majd valaki életük kapcsolatát. Keress szinglit. 🤦‍♀️
2021. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Működhet! Csak kérdés, hogy meddig? Mert a távolság nagyon bele tud taposni a kapcsolatokba! Ez saját tapasztalat!
2021. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 szerintem ha annyira szeretné azt ,akivel van nem csalná meg mással ,mert szerintem nem én vagyok neki az egyetlen... Miért nekem kîvánsz rosszat?? Én nem csalók meg senkit.... Neki bezzeg lehet mi?? Nem akartam ,de megtörtént. Ez van ,amúgy is ő kezdte el az egészet
2021. márc. 30. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Duplán nehezített a pálya, mert 200 km a távolság és még foglalt is a pasi. Ettől szexkapcsolatra - értsd, találkoztok időnként dugni - még működhet, de ne láss bele többet mint ami (b.tok időnként egyet és kész).
2021. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

mi az, hogy akarod ot, meg vele akarsz lenni? csajat elhagyni nem fogja, nagyon kenyelmes ez igy neko, hogy neha-neha eljar hozzad szexelni. esze agaban sincs ennel tobbre gondolni.

az mas kerdes, neked erkolcsileg belefer-e egy foglalt pasival dugni.

2021. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ő olyan más,ő olyan érzelmes és romantikus
2021. márc. 30. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hogyne:Ddddddd
2021. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igen érzelmes :D hidd el mostani csaját is érzelmesen szedte fel..

ennyi beleestél cumi :D ő meg szopat ahogy akar

2021. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!