Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összejönnétek újra az exetekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek újra az exetekkel ebben az esetben?

Figyelt kérdés

2020.novemberben szakítottunk, mert sokat veszekedtünk és az volt a nyomás bennem, hogy neki tetszik egy másik férfi. Persze aztán folyamatosan kéregetett bocsánatot én meg sose tudtam elfogadni.

Azért jönnek vele újra össze, mert szeretem még és sok dologban hasonlítunk, pl: introveltáltak vagyunk, visszahúzodóak vagyunk, a lány most 21/N de hamarosan 22 lesz, viszont én 20/F vagyok. A lány vagy már inkább nő képtelen önálló életre. Én ugyan igen de mégis kell egy társ. Csak nincs kivel. Senki nem fogadna el engem úgy ahogy vagyok.

Szakítás után nem törölt ki Fb-ről. TikTokon is bekövetett kicsit jóval később, stb

Tehát nem érzem hogy utálna. Ti összejönnétek vele? Én februárban összejöttem egy másik lánnyal de 1 hónapig működött csak, mivel nem tudtam őt úgy szeretni mint az exem. Meg elég tapadós is volt az utóbbi exem, a cirkuszt is mindig csinálta, hazudott mindent, stb

Az előbbi exem meg “tökéletes” számomra, mivel más nőre nem tudom azt mondani hogy hú, de szép. Lelki társamnak érzem az előbbeni exemet 😔


2021. ápr. 21. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék össze.


Mindketten introvertáltak vagytok - és?


Ha eddig sokat veszekedtetek, akkor ez nem fog változni. Nem illetek össze.

2021. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem azt is hogy amikor nála voltam akkor mindig tv-vel volt elfoglalva, nem nagyon foglalkozott velem.
2021. ápr. 21. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pláne
2021. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tökéletes számodra, akkor miért nem működött a kapcsolat? Szerintem itt inkább arról van szó, hogy utólag már csak a szépet meg a jót látod, az idő megszépítette az emlékeket.
2021. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sokszor amikor alszok, róla álmodok. 😫😣
2021. ápr. 21. 13:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem. Nincs értelme.
2021. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy senkim nem lesz🙁
2021. ápr. 21. 13:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha igaz a "ha ló nincs, szamár is jó" mondás, de ez nem az a helyzet.
2021. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

“ Ha tökéletes számodra, akkor miért nem működött a kapcsolat?”

Mindig én indítottam el a veszekedést😔

2021. ápr. 21. 14:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz lenne belőle mint legutóbb, sőt, rosszabb. Kanos vagy és félsz hogy egyedül maradsz/nem fog már szeretni senki, pedig a leírásodból ő se nagyon mutatta ezt ki (tévézgetett, mobilozott, nem is figyelt rád, veszekedtetek, stb.). Inkább ezzel az érzéssel foglalkozz magadban és dolgozz vele.


Nemhogy nem volt ő tökéletes, de még jó se, csak ő nem csesztetett (mint pl. a legutóbbi ostoba).

2021. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!