Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk barátommal, írnátok bármi biztatót?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok, nem részletezném a pontos okot (nincs harmadik fél). Úgy érzem soha nem fogok senkit szeretni már meg engem sem fog senki. Együtt élünk ráadásul. Nagyon magam alatt vagyok legyszi beszólást ne írjatok :'(

24/l



2021. ápr. 26. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még ne add fel, ha nincs harmadik nem feltétlen van minden veszve.

De nem akarok hiú ábrándokat sem kelteni benned. Velem is nemrég szakítottak, elsőnek kegyetlen volt, mostanra jobb.

Kezdek eljutni arra a pontra, hogy rájöjjek, neki már sosem fogok kelleni, ennek 5%-ot adok jelenleg. Idő kell, hogy másképp értékeld az egészet, túléled, erősödsz, változtatsz, jobb lesz :)

2021. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mar végleges:(
2021. ápr. 26. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig voltatok együtt? Sajnálom, idővel jobb lesz!
2021. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lányok nem szeretnétek együtt egy szakitos kibeszélős partyt tartani? :))) túllendülünk ezen közösen :)
2021. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok. Én azzal vigasztalom magam, hogy legalább nem harmadik fél miatt lett vége, és még fiatal vagyok, jobb, hogy most lett vége, mint később, amikor már nehezebb párt találni, szerencsére időben kiderült, hogy ez nekünk nem működik.


Én is ugyanezeket érzem, de előbb-utóbb jönni fog, aki szeretni fog és te is őt.

2021. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

lányok


én egy 27/L vagyok


csodálatosak vagytok-vagyunk....!!!


higgyétek el, pár év múlva nevetve fogtok rá visszagondolni. én ezzel a mondattal tartom magam életben a friss szakitás után.


gondoljátok végig, mi az, ami picit is elvonatkoztat titeket abból amiben most vagytok (talán zene? hobby? sport? és csináljátok azt.......és felépültök a sebekből! és aztán szabadok vagytok....kár bánkódni valaki után akinek hónapokkal később esik majd le hogy kit veszítettek el.....ne szomorkodjatok. Túl kell élni !

2021. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kezdésnek mondjuk költözzetek szét. Így nehéz lesz, hogy együtt laktok...

Próbálj a pozitív dolgokra koncentrálni, az életedben.

Ósdi duma, de az idő mindent meggyógyít :)

2021. ápr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást, ez csak az eleje, elmúlik!
2021. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajrá
2021. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!