Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van szerintetek bármi esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van szerintetek bármi esély arra, hogy a barátommal akivel pár napja szakítottunk újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvoltunk már majdnem 4 éve, azt azért hozzá kell tennem, hogy voltak veszekedéseink de hamar túl tudtunk lenni rajtuk legalábbis én úgy éreztem. Egyszer már szakítottunk kb. egy hétre aztán újra egymásra találtunk. Jelenleg a barátom szakított velem azzal az indokkal, hogy ő már nem úgy érez mint régen, hogy más az életformánk és, hogy ő inkább a céljai elérésére akar koncentrálni. Én is érzékeltem, hogy kicsit eltávolodtunk de én nagyon szerettem volna megjavítani és küzdeni a kapcsolatunkért mert még mindig szeretem. Lehetséges szerintetek, hogy meggondolja magát, vagy már másodszorra biztos nem akarja megpróbálni?

2020. nov. 5. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom valószínűnek...

Ami elmúlt az elmúlt. Ha erőltetjük abból semmi nem jó lesz.

Ha megakarta volna ezt a kapcsolatot javítani akkor azt mondja és nem szakít és lelép...

Írásodból arra következtetek, hogy még fiatalok vagytok. Gondolom élni akar még. Talán már más is képben van...

Persze bármi megtörténhet, de én nem látok rá sok esélyt.

2020. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van esélye, de ha már 2x szakítottatok, akkor ideje belátni, hogy nem működik, és kár erőltetni. Az okai nagyon egyértelműek, nem látja melletted a jövőjét, és már érzelmileg sem tart ott, hogy megoldást keressen. Nagyon nehéz ilyenkor, de kénytelen vagy elfogadni.
2020. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Ami volt, de elmúlt, azt vegyük úgy, hogy elhullt."
2020. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
2020. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. 4 év után már azért jól átgondolja az ember a szakítást. nem hiszem h egyik pillanatról a másikra döntött így, valószínű sokat agyalt rajta mielőtt meglépte ezt. próbáld meg elkezdeni feldolgozni sé tovább lépni.
2020. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Érdekelne, hogy alakult a kapcsolatotok. Kb ugyanebben a helyzetben vagyok...:/
2021. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!