Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon elrontottam a dolgokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam a dolgokat?Szakitottam a baratommal,mert szerettem volna ha megvaltozik,2 hetig konyorgott,hogy beszeljuk ezt meg,aztan 5 nap facebookos beszelgetes utan odakoltozott hozza egy csaj.

Figyelt kérdés
Ket evig voltunk egyutt,de csak titokban,mert a szuleim tiltottak tole.Mar nagyon banom,hogy igy alakult,mar nem kellek neki,belefaradt.Van ra esely,hogy a sok kozos emlek miatt ki akar bekulni?Tudom,hogy nagyon szeretett!Azt mondta,fogadjam el a donteset o mar megtalalta a boldogsagot es most legalabb meg tudom,hogy ő mit elt at a ket het alatt.
2021. febr. 6. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta ő is: 2 hétig szenvedett, te nem akartad megbeszélni, ő továbblépett. Ennyi. Bocs, de fogd fel tnaulópénznek. Ha változást akarsz, akkor nem manipulálni meg játszmázni kell, meg szakítgatni.
2021. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

5 nap után? ez egy kicsit nonszensz. a csajjal akkor is beszélgetett, amikor ti együtt voltatok?

mert ez igy elég furcsa. könyörög neked, aztán hipp-hopp odacuccoltat valakit. neked ez nem gyanus?

2021. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eleg valtozekony hangulata van az italtol es a drogtol.Direkt messzirol ismerkedett,mert a kornyeken mar mindenki ismeri.Nekem is fura,mert biztos vagyok benne,hogy szeretett,es az nem mulik el ilyen egyszeruen,most megis boldog valakivel akit csak a netrol ismert meg?
2021. febr. 6. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, figyelj! Biztos, hogy akarsz egy italozó, drogozó fószert? Mit adott ő neked eddig? Mert hidd el, van olyan, aki még nálánál is több szeretetet fog adni.

Engedd el...

2021. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz békülni egy alkoholista, drogos emberrel? Így már nem csodálkozom, hogy tiltottak tőle a szüleid.
2021. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert boldog voltam vele amikor jozan volt.
2021. febr. 6. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

A női agyakba genetikailag kódolt ez a f.szság hogy majd megváltoztatják a férfit ? Nem nem nem tudod megváltoztatni. Ha akarná megváltozna magától.

Ezt már csak azok a nők űberelik akik a "szülök neki egy gyereket és majd minden jobb lesz" elképzelés mentén cseszték szét az életüket.


Szóval őt felejtsd el és keress olyat akit nem kell megváltoztatni.

2021. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felejtős. Örülj, hogy megszabadultál tőle!
2021. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu, ugye? :D

Aki ilyen nyomorulttal van, az nem reklámozza, hogy az illető egy szétpiált drogos hulladék, hanem ezt az infót próbálja jelentéktelennek és említésre sem méltónak tekinteni. Aztán ha elkerülhetetlen hogy bevallja, akkor mentegeti, hogy "amúgy nem olyan", meg "csak buliban", meg "csak ha ideges".


"aztan 5 nap facebookos beszelgetes utan odakoltozott hozza egy csaj"


Még ha a tini kategóriában lenne a kérdés, elhinném, hogy valami intézetes, súlyosan lelkisérült, 16 éves kamaszlány lehet ilyen hülye, de felnőtt párkapcsolatok kategóriában ez nonszensz.

2021. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂

Drogozik, iszik, és 1000%, hogy még is csalt azzal, aki most hozzá cuccolt. Messziről ismerkedik, mert a környéken ismerik, és ezek szerint aki ismeri, és több esze van, mint egy döglött hintalónak, az elkerüli.

Ezek szerint téged se az eszedért szeretnek.

Biztos találsz a közelben egy másik drogos, alkesz, hűtlen, semmire kellő xardarabot, akivel idegesítheted a szüleid. Majd pottyantasz egy fogyatékos gyereket, és életed végéig lesz min panaszkodnod.

2021. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!