Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondta keressem meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta keressem meg ha helyre tettem az életem?

Figyelt kérdés

2 hónapot voltunk együtt viszont én depresszióval küzdök amiről tudott és azt mondta, hogy ő majd mellettem lesz.

Bele szerettem komolyan gondoltam vele, de ez nagyon rosszul esett tőle.

Ti megkeresnétek a helyembe? Most ez nagyon nem jött jól nekem..


2021. máj. 2. 20:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem, én nem pazarolnék rá egy gondolatot sem.
2021. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Azt, aki szarban hagy? Soha.
2021. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a családban is van aki depresszióval küzd és én tudom magamról hogy lenne elég erőm ahhoz hogy melletted legyek egy nehéz időszakban,ezt mindenki máshogyan reagálja le,ő nem szeretne támaszt nyújtani neked ,megvárja hogy te magadtól hogyan tudsz kijönni belőle. Ezt neked kell eldönteni hogyan kezeled,hogy neked hogyan esik az hogy pont most hátrál ki a kapcsolatból.Sok erőt és kitartást kívánok neked és soha ne add föl.35f
2021. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresném soha! Később is pont erre lehet tőle számítani. Ha minden oké, flottul megy melletted van, ha valami szar, összecsapnak a hullámok akkor pápá, majd jövök ha megoldottad egyedül. Kinek kell ilyen?
2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném. Legközelebb ha lesz valami problémád, ugyanezt fogja mondani. Nem társ, nem támasz.

Igen, a depresszióból nem a párod dolga kigyógyítani, de az nem ragaszkodás, hogy ha veled valami gáz van, akkor félretesz és majd elővesz, ha kellesz.

2021. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Tedd helyre az életed, őt még soha többet ne keresd.
2021. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nagyon megnyerő nő volt számomra és a depresszióm ellenére akartam őt. Nagyon nagy motiváló erő volt ő nekem, de elkell fogadjam, hogy miután megkapta tőlem amit akart már csak egy üres héj maradtam számára.

Köszönöm szépen az egyértelmű segítőkész válaszokat.

2021. máj. 2. 21:22
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki, hogy a szemét kivitte magát, és 2 hónap után rájöttél, hogy ő bizony nem áll melletted a bajban. Vannak kapcsolatok, ahol ugyanez évek múlva derül ki, és akkor még nehezebb kilépni belőle.


Tény, hogy a depresszió komoly betegség, DE attól még méltóságodnak lennie kell. Ugyanolyan értékes ember vagy, mint aki nem depressziós, és egy percig se hidd, hogy bárki szeretetéért küzdened kellene, csak mert mentális beteg vagy! Én is jártam terápiára, más mentális kórkép miatt, szerencsére sokat javult az állapotom. Viszont amíg rosszul voltam, mindenkinek hálás voltam, aki nem hagyott el, még akkor is, ha közben nagyon csúnyán bántak velem, kihasználtak, uralkodtak rajtam. Ezt sose hagyd!!! Értékes ember vagy, egy problémával, amivel meg tudsz küzdeni! Igen is, a másik ember tiszteljen, aki pedig komolyan gondolja, hogy a társad akar lenni, legyen veled!!!

2021. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
8. Köszönöm!
2021. máj. 2. 21:25
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudta mire vállalkozott. Depressziót kihatott rá is és nem akarta, hogy lehúzzad. Megértem, hogy tovább állt, csak az a felelőtlen ígéretet nem kellett volna.

Igen, húzzad ki magad a kakiból, mert más ezt nem teheti meg helyetted. Senki, ismétlem, senki sem tudja megoldani a te életed helyetted.

2021. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!