Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randi után azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi után azt mondta, inkább nem szeretne második randit, inkább egyáltalán ne keressem?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy lányra emailben, akit egy barátom ajánlott. Ő is egy hosszabb kapcsolat után van, és én is. Váltottunk pár emailt, kezdetben lelkesen válaszolt, aztán jelezte, hogy inkább élőben folytassuk. Találkoztunk, és a tervezett kb. egy óra helyett két és felet voltunk együtt. Nekem tetszett, és úgy éreztem, egész jól sikerült a randi. Mikor a végén mondtam, hogy találkozhatnánk újra, kicsit feszülten azt mondta, hogy ő nem az a tervezős típus. Sajnos épp ekkor belefutottunk egy ismerősébe, akivel megbeszélték, hogy egy irányba mennek. Ez volt a vége. Fèl óra múlva felhívott, hogy sajnálja, hogy ilyen rosszul lett vége, ne haragudjak. Rákérdeztem, hogy találkozunk-e újra, és azt mondta, hogy most inkább nem, mert nem tud rám figyelni... nem tudtam megjegyezni, de arra utalt vissza, hogy hasznos az egyedüllét és a karantén neki. Mondtam, hogy sajnálom, és jól éreztem magam vele. Ez egy hete volt, azóta folyamatosan rá gondolok. Szívesen megmondanám ezt neki. Sajnos (?) csak emaileztünk, sehol nem vagyunk ismerősök, a randi előtt egyszer felhívott egyeztetni, meg egyszer utána. Ilyenkor egyáltalán nem szabad keresni, írni neki (felhívni talán nem is merném)? Az eszem azt mondja, lépjek tovább, de a szívem azt, írjak neki pár sort, hátha változott benne is azóta valami.

2020. máj. 12. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
az ilyeneket hagyni kell nyugodni békében a macskáival. majd 20 év múlva ráeszmél, hogy "ja tényleg, miért is koptattam le azt a srácot?"
2020. máj. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

1-es a válaszod hasznos, csak semmi valóság alapja.

Jól jegyezd meg, hogy a nők SEMMIT sem bánnak. Ez másképp nem is lehetne, hisz ha valaki meg tudja bánni a tetteit, akkor nem tudna szelektálni párkeresés során, és gyereket sem tudna nevelni, hiszen minden nap 10 dolgot megbánna.

2020. máj. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem jöttél be túlságosan.. Van ilyen,engedd el.
2020. máj. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
2 azért ez nem feltétlenül így van. egy gyereket nevelni nehéz dolog, és biztos minden szülő nap mint nap megkérdőjelezi, hogy vajon amit ekkor meg akkor mondott a gyereknek jól tette e. itt nem a megbánáson van a hangsúly, hanem hogy egy gondolkodó lény e, aki néha kételkedik e a saját döntéseiben. bár igaz, a kérdésben szereplő nőről nem tudjuk, hogy ilyen e.
2020. máj. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezt jelenti. Keresheted, de csak magadból csinálsz hülyét, és gyűlölni fogod a saját fszságod miatt.
2020. máj. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Engedd el a gondolatot. Ugyan miért keresnéd?

Nincs visszacsatolás. Széles a világ, tele csinos, értelmes lányokkal.

Ő sem tehet róla, te sem.

2020. máj. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
#1 Ja, mert a te elméleted szerint össze kéne jönni bárkivel?😀 nem jött be neki a kérdező, ennyi.
2020. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

A sarki kisboltban múltkor nem kaptam ananász konzervet. Ma már volt.


Adj neki még 1 lehetőséget, aztán röhögd ki, és lépj le!

2020. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem márpedig tök korrekt volt veled, hogy elmondta, neki most egyedüllétre van szüksége. Lehet, hogy jól érezte magát veled, de nem érezte azt a "pluszt" amitől folytatni akarná az ismerkedést. Simán lehet, hogy rájött, még mindig nincs túl a korábbi kapcsolatán. Nekem is volt ilyen, szakítás után nekiálltam ismerkedni, mert hátha, de a randik alatt végig az exemre gondoltam, úgy éreztem, megcsalom, így akármennyire is jól éreztem magam az adott pasi társaságában, inkább még az elején megszüntettem a dolgot, mielőtt még nagyon beleélné magát az ismerkedésbe. Semmit sem ért volna, ha akkor valamelyikük rám ír vagy nyomul vagy akármi, és egy hét alatt nem fog megváltozni ez a hozzáállás, hiába, hogy még friss az élmény.


Szerintem hagyd, legfeljebb majd jelentkezik ő, ha úgy gondolja, hogy szeretne bármi folytatást.

2020. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Rátapadtál, ami taszitó.
2020. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!