Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak és tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak és tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Azt hiszem még szeretem, de az is lehet hogy csak sajnálatot érzek iránta. Már két napja eljöttem tőle, megmondtam neki hogy vége. Sokat gondolok rá, de egyszerűen lehetetlen hogy mi együtt legyünk, különböző életcéljaink vannak. Én még iskolába járok, ő már családot akar, ami érthető hisz viszonylag elég nagy a korkülönbség. 21 éves vagyok és nő

2021. máj. 4. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

így ahogy tetted

most meg tiltsad le mindenhol és töröld az eddigi beszélgetéseket

2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de ezt még nem tehetek meg, rengeteg dolgom még nála van.
2021. máj. 4. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az a "rengeteg"? Egy fordulóval haza tudnád vinni?

Tudsz vezetni? Ill. megértő sofőrt keresni?

Vagy ha nem, akkor egy ikeás szatyorba belefér a cuccod?


Én azt mondanám, hogy találkozz vele, de mondd meg valakinek, hogy találkozni fogsz vele, hol lakik, és hogy szakítás céljából találkozol vele, és ha nem jelentkezel telefonon időnként valami biztonsági kóddal, , akkor hívjon fel, és ha nem veszed fel, akkor az vészhelyzet.


Szóval mész hozzá, elmondod, hogy sajnálod, de ez a kapcsolat nem működhet köztetek, és tisztességtelen lenne mindkettőtökkel szemben tovább játszani egy kilátástalan játékot, és szeretnéd összecsomagolni a cuccot. Természetesen ha úgy érzi, hogyha szeretne valamit megbeszélni, akkor kész vagy rá, de a döntésed határozott és végleges. Szeretnéd a szép emlékezetedben megőrizni, mert tényleg sokat jelent még most is a számodra, de reménytelennek látod a helyzetet. Ezt azért mondanám, mert így talán együttműködőbb lesz, nem akadályoz abban, hogy elvidd a cuccaid.


Búcsúszexbe ne menj bele, mert az nagyon megnehezíti a szakítást ill. a feldolgozást.


Ha meg úgy alakul, hogy ottmarad, akkor azt engedd el, gondolj rá úgy, mint "lakbérre", és a palira, hogy végülis egy kicsinyes krapek, aki bosszúból lenyúlja a cuccodat, és mégsem lehet tisztelni. Cserébe hamarabb feldolgozod a szakítást, azt garantálom.

2021. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Praktikus lenne minél hamarabb elhozni tőle a holmidat, hogy semmilyen téren ne függj tőle.
2021. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minél előbb hozd el a cuccaid. Utána meg ne legyen szem előtt, online sem.
2021. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!