Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Én nem érzem azt, amit ő, és az alapokat sem tudom neki viszonozni, de megbántani sem akarom. Egy rossz szavam nem lehet rá, nincs is vele semmi gondom, de nem tudom viszonozni az érzéseit, emiatt egyszer hűvös vagyok vele, aztán meg közelebb engedem, és viszonzom az érzéseit. Egyszer tudom viszonozni, aztán meg nem, és látom hogy bántja. Ha olyan időszakom van hogy úgy érzem nem tudom viszonozni, akkor inkább alig beszélek vele, ha meg úgy érzem tudom viszonozni akkor meg kezdeményezek, kedveskedek neki. Szakítás volna a legjobb, de hogy mondjam meg neki? Össze vissza viselkedek vele már.
2021. jan. 13. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen, őszintén, de nem bántóan, és minősítve, hanem asszertív módon.


Például:


"Figyelj Kriszti, én úgy érzem, hogy nem tudom viszonozni az érzéseidet úgy, ahogyan az egészséges lenne egy párkapcsolatban, és nem akarom elvenni tőled a kölcsönösség lehetőségét valakivel azért, hogy magam mellett tartsalak, ezért köszönök mindent amit tőled kaptam, de jobb lesz ha szakítok veled. "


Ez egy asszertív mondat. Nem őt minősíted, nem bántod vele, csak elismered, hogy nem kölcsönös a kapcsolódás minősége.


Légy férfi.

2021. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd az igazat. Nem szereted már, és szakítani akarsz. Ennyi.
2021. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bizonytalan vagyok.
2021. jan. 13. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki bizonytalan, az nem szeret . Szakíts.
2021. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne, ha megpróbálnátok együtt megoldani? Tudod, az őszinte kommunikació csodákra képes.
2021. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Amikor 'érzel iránta', akkod az rendes vonzalom? Vagy csak kedvesség és csak kedvességből írsz neki olyanokat, mintha éreznél? Vagy azt olyankor komolyan gondolod és érzel többet tényleg?

Írod hogy bizonztalan vagy. Miben pontosan? Hasonló helyzetben vagyok, így érdekelne ezekre a válaszod

2021. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen akkor vonzódom is, aztán másnapra elmúlik. Egyszer így erzem magam, aztán máshogy.
2021. jan. 13. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Irtam uzenetet!
2021. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szereted ezt a lányt. Néha szexuálisan vágyakozol, de amint megkapod, máris "megunod".

A gyerekek is így vannak a játékaikkal. Néha előveszik, játszanak vele, aztán megúnjak és leteszik.

Jól írtad, te nem ugyanúgy érzel, mint ő. Légy tisztességes és szakíts vele, de őszintén, nem kell a körítés. Értékelni fogja, hidd el.

2021. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!