Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan másnak is, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan másnak is, hogy a saját hibájából szakítás lett a vége valakivel, és azóta is őt gondolja az igazinak?

Figyelt kérdés
Természetesen velem is megtörtént ez, egyszerűen senkit nem szerettem még ennyire, de elrontottam. Már nem lehet visszacsinálni, semmi remény. De megőrít a tudat, hogy csakis én tehetek az egészről, ha nem viselkedek úgy, ahogy, akkor még együtt lennénk.. Nagyon bánt, annyira hülye voltam.. És tényleg az a legrosszabb, hogy helyrehozhatatlan már. Nő vagyok egyébként. Túl lehet ezen jutni idővel?
2021. máj. 10. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt hogy a srac kivetitett rám vmi olyan képet hogy em vagyok álmai istennoje majd egyutt elunk es gyerekeink lesznek.

Csak epp még nem ismert, de nagyon lángoloan szerelmes volt.


Es en megakartam felelni ennek a képnek, lubickoltam a szerelmében.

Csak épp nem tudtam..

Ahogy egyre jobban megismert, egyre jobban csalodott bennem, a csalodasa neki is fájt amugy, hogy szertefoszlanak az álmai, nem akarta elengedni azt a képet eleinte, de a végén már le is nézett és elhagyott lazán.


Szoval az én hibám hogy nem tudtam hozni amit kéne hanem folyamatosan elcsesztem hibáztam lejarattam magam. Istennőből egy lábtörlővé..

2021. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő flörtölgetett, én emiatt féltékeny voltam és bizalmatlan. Végül kirakott, mert nem bírta tovább a féltékenykedésem. Szerintem ő volt a nagy szerelem nekem. Csodálatos volt vele minden perc. Le is tiltott, mert feltörtem a facebookját is. Hát ez van.
2021. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

*amugy tuljutottam rajta hal eg.


Csak epp a mostani párom(aki jobb is mint az elozo pasim)is Istennőnek hisz!!!

Fél éve vagyunk egyutt, nála még nem buktam le...hogy téved..igyekszem hozni a szintet :D

1.

2021. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2. Nagyon csodalatos lehetett ha kinzott belul a feltekenyseg mellette..
2021. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3 ez jó:D valami hasonló volt velem is, de én még rátettem egy lapáttal, nagyon rossz korszakomban találkoztunk, tiszta idegroncs voltam, és teljesen kiábrándult belőlem..
2021. máj. 10. 20:34
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi történt?

Mit rontottál el?

Biztos hogy nem lehet helyrehozni?

Mindig van remény.

Ne add fel!

2021. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért hangsúlyoztam, hogy nem lehet, mert nem lehet, de oké akkor leírom. Gyereke lesz. Most lett terhes a barátnője.
2021. máj. 10. 20:38
 8/18 anonim ***** válasza:
4. Akkor volt csodálatos, amikor nem tudtam miket csinál a hátam mögött.
2021. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a rossz munkahely és a rossz otthoni dolgok miatt (anyukám halála stb.) ideges voltam folyamatosan, rá vetítettem ki, és kiábrándult. Ennyi.
2021. máj. 10. 20:40
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Így már értem. Tényleg nem lehet.
2021. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!