Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan aki szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szakítás után belátta hogy az ő hibájából történt a szakítás és megbánta hogy miatta lett vége?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy utána jössz rá mennyit jelentett miután nincs.
2019. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám hogy beláttam az én hibáimat IS. De nem bántam meg, mert nem voltam annyira szerelmes...
2019. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beláttam, hogy miattam lett vége. Felelőtlenül viselkedtem, nem tartottam az ígéreteim, a haverozás/ivás előbbre való volt mint Ő. A sokadik ilyen után egy utolsó találkozáson elmondta, hogy időt kér. Nem mentem bele, elhordtam minden utolsó qvának és ott lett vége. Utána pár héttel később mással jött össze, akivel együtt van most is. Egy felelősségteljes, jó melóval rendelkező sráccal. Én a kapcsolatunk közepén munkanélkülivé is váltam, szóval sok kilátása amúgy sem volt mellettem, de kitartott egy ideig. De a viselkedésemmel csak olajat tettem a tűzre.
2019. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hamvas rétihéja ***** válasza:
43%
Biztos van.
2019. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt. Így jártam.
2019. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En belattam a sajat hibaimat, amit banok is. Ezzel egyutt az o hibait is belattam, de azzal meg nem tudok mit kezdeni...
2019. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen tanultam belőle, ami nagyon hasznos, de ha nem voltak olyan erős érzelmek, akkor minek kellett volna folytatni?
2019. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen. Habár mindkettőnk hibája volt. Sajnálom. De már késő.

26/N

2019. nov. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, azota is csak az idogepemet butykolom:)
2019. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!