Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítanátok egy érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítanátok egy érzelmi zsarolóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Még 1 éve sincs, hogy együtt vagyok a barátommal, de egyre jobban érzem, hogy nem lesz ennek jó vége.


Folyton azt mondja nekem, hogy ha egyszer szakítanánk, akkor megfogja ölni magát, depressziós lesz. Aztán meg eláraszt engem a nyálasabbnál nyálasabb romantikusnak már nem mondható mondataival, mennyire szeret, mennyire van oda értem.


Bármennyire is szeretem őt, nem tudok vele lenni. Egyszerűen kiborít ez a hullámvölgy amit folyton okoz. Hogy mondjam el neki, hogy vége, úgy, hogy tudjam nem fogja kicsinálni magát?



2021. febr. 6. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Mondd hogy kell egy kis idő, tartsatok szünetet . Aztán a külön töltött idő megoldja.

Könnyebb lesz kihátrálni.

2021. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal. Mert innentol fogva meg a jelen is szar volna, nemhogy a jovo.
2021. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.fogja megölni magát. Csak ámítja magát. Magát szereti, nem téged.
2021. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam anno a barátnőmnek de mi akkor még nagyon a kapcsolat elején voltunk. Szakított velem (nem emiatt) de még itt vagyok. Mikor szerelmes az ember sok dolgot kimond amit nem biztos hogy kéne. Legalábbis nálam ez volt. Nem fogom megölni magam egy olyan emberért aki nem kiván többet részt venni az életemben. Haragudni nem tudtam rá mert túlságosan különbözőek voltunk más célokkal. Emiatt nem fogom eldobni az életem. Attól függetlenül nagyon fájt mert ő volt életem szerelme. A szakításunk után 2 nappal kirúgtak a munkahelyemről, erre egy hétre pedig meghalt egy nagyon közeli barátom. Ott már kezdett nagyon hívogató lenni a penge de még mindig itt vagyok. Egy szakítás bár nehéz, de nem a világ vége. Lesznek az életben sokkal nehezebb dolgok is. Nem lehet minden egyes alkalommal öngyilkossággal próbálkozni. Ne izgasson mit beszél, valószínűleg túl gyáva lenne hozzá.
2021. febr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!