Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár hónappal szakítás után ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónappal szakítás után , miért töröl az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Neki van párja már,nekem nincs (nem is akarok 😀😂) . Egyik nap még láttam a posztját aztán minap feltűnt, hogy már nem ismerősöm. :D
2021. máj. 26. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja azt hozzáteszem, hogy minden más exe az ismerőse maradt 🤷🏻‍♀️😄

Pedig nornálisan váltunk el . 😃

2021. máj. 26. 15:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párja, lehet, hogy ő szerzett rólad tudomást, és megkérte, hogy töröljön.
2021. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért töröltem, mert hónapok után is fájt, hogy mindig látom fb-n a kis zöld pöttyöt a neve mellett.


Mindig fájt elolvasni a nevét. Fájt látni a postjait, hogy mit csinált.

Fájt az, hogy eszembe jut. El akartam felejteni. És a facebook ebben nem segített.


Nyilván az algoritmus azt érzékelte, hogy rengeteget beszéltem vele az előtt, hogy nagyon sok közös dolgunk van, ezért folyton feldobta. Mindig jelezte, amikor online van stb.


Ezért a saját gyógyulásom érdekében inkább töröltem.

2021. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első igen nekem is ez jutott eszembe amúgy. Persze valahol megértem . Annyiból zavar csak, hogy egy valamim van még nála és így majd a testvérem küldöm el érte 😀


Második , nem hinném, hogy zavartam ilyennel. Ritkàn posztolok egyrészt másrészt ugye van szerelme így nem hinném “fájdalomnak “ részéről. 😊

2021. máj. 26. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A párja miatt.
2021. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, hogy van párja már a mai világban, sajnos. Az én exemnek is van párja, mégis zaklatott engem. Én ezért tiltottam le, meg mert nem akartam nézegetni a képmutató enyelgésüket. Mondjuk még a tiltás ellenére is zaklatott, de legalább nem láttam többé.
2021. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!