Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított a párom 7 év után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a párom 7 év után, de még szeretem és iszonyúan nehéz... úgy érzem nincs visszaút... barátaim, ismeröseim nincsenek akikkel vígasztalódnék. Valami ötlet, tanács? 25/F

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Jaj Istenem, meg ne sajnáljunk! Én 2 évvel idősebb vagyok nálad és még soha nem volt barátnőm. Engem szerinted sajnál bárki is?
2021. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
De kit érdekel hogy neked nem volt senkid kedves egyes? Neki attól nem lesz jobb, hogy másnak rosszabb a sorsa. 🤷‍♀️ Nem volt barátnőd, nem is lesz, mert elmebajos vagy.
2021. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves 1-es ezzel a mentalitással nem is lesz. Nem is csodálom, hogy nem volt.


Kérdező, csak vannak unokatestvéreid, kollégáid, akikkel beszélgethetsz.

2021. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
99%
Hát 1es, ha ekkora érzéketlen tuskó vagy, akkor nyilván nem fog soha senki sajnálni:D kérdező, sajnos nincs sok lehetőség, az idő majd segít, esetleg neten beszélgess emberekkel, akár itt is.
2021. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem jobban érzi most magát, hogy olvasta a kommentemet. Így átérzi, hogy másoknak sokkal rosszabb, szóval kicsit jobban lett emiatt.
2021. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Keressél társasági hobbit és ismerkedj új emberekkel. Nem állapot, hogy nincs egy barátod, aki ilyenkor támogatna. Nem tudom, hogy a te hibádból, vagy a volt barátnőd hatására alakult ez így, de most láthatod, hogy barátok nélkül milyen az élet.
2021. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt, de hidd el, idővel jobb lesz.


Egy ideig szomorú leszel, az természetes, de lehetsz még szerelmes, és akár jobb is lehet, mint az előző 7 év volt.

2021. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl fogod élni, hidd el! Ha nincsenek barátaid, akkor fordítsd magadra az időt, energiát. Sportolj, vagy találj egyéb hobbit. Kezdj önismereti túrába, mert ha nincsen senkid, annak biztos oka van de változtatni sosem késő ezen. Csak ki kell deríteni, mi a gond. :)

Esetleg itt is találhatsz beszélgetópartnereket, akadnak itt normális emberek is, szerencsére.

Nekem 5 hónapja lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak, mostanság kezdek picit jobban lenni. A lényeg, hogy ne siettesd és ne rohanj bele búfelejtő dolgokba, mert akár még árthatsz is ezzel a lelkiállapotodnak, pláne, ha csalódások érnek. (tapasztalat). Viszont barátilag ismerkedhetnél valahol, ha van rá igényed.

Csinálj olyat, ami jól esik. Ha egyedül akarsz lenni és sírni akarsz, akkor sírj. Ha enni akarsz valami finomat, tedd meg. Ha el akarsz menni valahova, ne tartson vissza, hogy egyedül mész. Ne foglalkozz mások véleményével. Most az a legfontosabb, hogy olyan dolgokat csinálj, amik javítják a hangulatodat. Kitartást kívánok

2021. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönom nektek a bátorító és hasznos válaszokat!
2021. máj. 1. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bántani a kérdezőt ! Mai világban hét év,lassan már aranylakodalom számba megy.

Nagyon felszínesek a kapcsolatok,az emberek dobálják egymást, mint egy ures zacskót. Hét év a szememben pozitív ! Sajnos ,hogy így végződött,de biztos vagyok benne, hogy lesz majd, akivel többet leszel egyutt. Fiatal vagy.


Egyébként amikor velem is történt hasonló, jó pár hónapig sem hobbi,sem barát, senki nem érdekelt. Bolyongtam az utcákon, céltalanul.

Nagyon ritka,ahol egy kapcsolat egyszerre, mindkét félnél azonosan nullázódik le.

Aki még szeret, annak nagyon nehéz feldolgozni, mert sokszor értetlen áll a történtek előtt.

Nekem három éves egyuttélés szűnt meg, egyik napról másikra, az új nagy Ő-je miatt. Másfél év után éreztem úgy, hogy a lelkem könnyebb, de még akkor sem állt vissza teljesen.


Sajnos a barátok, már akinek van, nem törődnek más lelkével,mert vagy pénz után futnak, vagy a saját gondjaik emésztik őket.

Igazán csak az ért meg egy ilyen szitut, aki volt benne, és az elszenvedő oldalon .


Fel a fejjel Barátom, lesz még jó és szép is, de igaz a mondás, az idő old meg mindent. És ez nem egy - két hónap lesz !

2021. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!